Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русскийenglish

Кондиціювання

Що таке кондиціювання повітря

Слово кондиціювання, по-англійськи conditioning, похідне від слова condition, яке в свою чергу означає стан. Тобто, також справедливо було б перевести conditioning як "підтримка стану". У парфумерії та косметиці, наприклад, зараз існує багато засобів, що фіксують ті чи інші властивості волосся, шкіри і т.д., які також називають кондиціонерами, і це вже давно нікого не дивує. Що стосується повітря, вірніше повітряного середовища в конкретному приміщенні, то тут таке тлумачення поняття conditioning виглядає більш ніж доречним. Адже кондиціювання приміщення якраз і покликане підтримувати параметри повітряного середовища в ньому в певних рамках. А як відомо, параметри повітряного середовища, це не тільки температура, але і вологість повітря, його чистота, швидкість руху повітряних потоків.

Види кондиціювання та обладнання

Кондиціонери відносяться до обладнання системи кондиціонування, основне завдання якого підтримувати в приміщенні в літній період температуру оптимальну для життєдіяльності людини. Кондиціонери з тепловим насосом в холодну пору року можуть виконувати і обігрів приміщень.
Аналогічні завдання виконують і системи чилер - фанкойли. Основна відмінність цих систем в тому, що кондиціювання в системі чилер - фанкойли безпосередньо проводиться за допомогою додаткового проміжного рідкого теплоносія, води або антифризу.

При обох режимах роботи і кондиціонера і системи чилер - фанкойли відбувається зменшення відносної вологості повітря, при охолодженні, - через конденсацію вологи з повітря на теплообміннику, а в режимі обігріву, - як природний процес при нагріванні повітря.

Коли в приміщенні внаслідок будь-яких внутрішніх або зовнішніх факторів є значне виділення вологи, а відносну вологість необхідно підтримувати на допустимому рівні, тоді застосовується осушення. Осушення повітря, як уже зазначалося вище, можуть виконувати і кондиціонери, але в цьому випадку цей процес не контрольований. Для точного підтримання вологості в приміщеннях використовують осушувачі. Осушувачі догрівають повітря на виході до температури приміщення, чого не роблять кондиціонери.

У зимовий час, коли відносна вологість зовнішнього повітря невисока, а всередині опалювальних приміщень вона ще нижча, виникає необхідність в такому обладнанні, як зволожувачі. Зволоження повітря може проводитись різними способами і устаткуванням. Для приватних будинків можуть використовуватися побутові зволожувачі, для виробничих чи великих комерційних приміщень - канальні зволожувачі.
Очищення повітря також поза всяким сумнівом дуже актуальне в наших оселях і офісах, на виробництві. Існують спеціальні засоби для очищення повітря, очищувачі, іонізатори, вловлювачі запахів тощо, але як правило, більшість обладнання кондиціонування має свої фільтри різного ступеня очищення.

Для певних технологічних процесів, в операційних і т.п. часто необхідно виконувати кондиціювання з підвищеними вимогами до повітряного середовища і по чистоті, і по температурі, і по вологості. У цих випадках застосовують спеціальне обладнання, - прецизійні кондиціонери, в яких всі ці параметри підтримуються в автоматичному режимі з досить високою точністю.

На нашій кліматичній площадці є airМАРКЕТ кондиціювання, де представлене обладнання для кондиціювання. Це і кондиціонери всіх типів, і фанкойли, осушувачі, зволожувачі та очищувачі повітря. Там можна знайти не тільки технічну інформацію на них, а й дізнатись ціну і де можна купити кондиціонер, фанкойл чи осушувач за гарною ціною.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook
IziumChernigivbahmutIrpin'KyivMalynfrankivskMariupol'Kharkivvinnytsiakramatorsk