Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Міфи про кондиціонери.

У наш час кондиціонер, як і автомобіль, вже давно не розкіш. Кондиціонери дуже глибоко увійшли в повсякденний побут людини. У магазинах, офісах, квартирах та будинках не тільки великих міст, а й невеликих містечок, і навіть сіл і аулів ця техніка вже багато років є нормальним, зовсім не екзотичним явищем. Кондиціонери в Алма-Ати, в Києві, Каїрі, Нью-Йорку, Парижі, на Алясці і на Мадагаскарі - нині досить звична річ. Особливо це актуально для районів з теплим і жарким кліматом. Здавалося б, сьогодні всім все відомо про кондиціонери, стільки написано і розказано про них. Але на жаль, практика показує, що навколо цього обладнання витає стільки міфів і помилок, що не зайвим буде ще разок спробувати розсіяти кілька з них.

Наприклад, всі знають, що автомобілем ми можемо пересуватися тільки по суші, на ньому не можна плавати чи літати. Або припустимо, ніхто не намагається в холодильнику спекти качку, а в духовці її заморозити. В іншому випадку вас вважатимуть диваком. Проте, що стосується кондиціонера, то йому часто приписують невластиві йому функції. І часто це підігрівається продавцями даної техніки і маркетологами.

Міф перший - одним кондиціонером (звичайною спліт-системою) можна охолодити кілька приміщень.
Міф другий - кондиціонер подає свіже повітря в приміщення.

настінний тип кондиціонера З самого початку зазначимо - основною функцією і завданням кондиціонера є - охолодження повітря, причому у приміщенні, де встановлений його внутрішній блок. Винятком з цього правила може бути хіба що блок канального типу, але це окрема історія. В цьому випадку охолоджене повітря може по повітропроводах подаватися в різні приміщення чи окремі зони, якщо приміщення велике. канальний кондиціонер
Внутрішній блок кондиціонера лише обробляє повітря приміщення, в якому встановлений, без подачі зовнішнього. Свіже повітря в невеликій кількості може домішуватись до внутрішнього знову ж, тільки в разі канального блоку, і то у відносно невеликій кількості, що скоріше не забезпечить необхідної кратності повітрообміну приміщення. Крім цього, використання даного виду техніки для будинків, квартир і невеликих приміщень в більшості випадків недоцільне. Вентиляцію в такому випадку все-одно доведеться організовувати окремими приточно-витяжною системами.

Сучасні кондиціонери майже всі, без винятку, працюють з функцією теплового насосу, тобто, на обігрів. Причому на даний час досягнутий дуже непоганий коефіцієнт ефективності використання електроенергії.
Звідси, міф третій - можна повністю відмовитися від інших джерел опалення, замінивши їх кондиціонером або тепловим насосом.
Насправді, якщо у вас немає альтернативи електриці, як джерела енергії, то це дійсно так. У кліматичних зонах з позитивними або невеликими мінусовими температурами зими при відсутністю газу, твердого або рідкого палива, кондиціонер може стати незамінним джерелом обігріву.
касетний кондиціонер Але ось в зонах з суворими зимами він навряд-чи забезпечить вам необхідну температуру у приміщенні. Та й вартість такого обігріву буде значно вищою, ніж при опаленні газом чи твердим паливом.

Якщо у вас є альтернативні джерела тепла, - газ, тверде паливо, - для опалення необхідно використовувати їх, це буде для вас значно дешевше, ніж використовувати для цієї мети кондиціонер.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook