Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Останні тенденції в кондиціонуванні повітря

Кондиціонер останнім часом дуже щільно ввійшов у наш побут і вже не є предметом розкоші. У розвинених країнах Європи, Азії та Америки, особливо в південних широтах наявність кондиціонера в будинку чи офісі - більш нормальне явище, ніж його відсутність. Бурхливий розвиток виробництва кондиціонерів, особливо в Китаї, спричинило неймовірний ріст асортименту та кількості брендів і зробило більш доступною цю техніку і в країнах, що розвиваються.

Різноманітність і за потужністю, і за дизайном, і за наявністю додаткових функцій кондиціонерів надзвичайно велика, і в цьому можна переконатися, наприклад, поблукавши трохи в інтернеті, там же можна знайти каталоги основних виробників, довідатися про ціни на їх продукцію.

Кондиціювання зробило наш побут значно комфортнішим, але в той же час воно спричинило значне зростання витрат електроенергії. Тому основною тенденцією у виробництві кондиціонерів сьогодні є зменшення споживання електроенергії кондиціонерами. Для цього більшість виробників переходять на все більш широке впровадження інверторних технологій в управлінні двигунами компресорів і вентиляторів кондиціонерів. Як відомо, застосування інвертора в кондиціонері дозволяє не тільки підвищити точність підтримки температури в приміщенні, а й до 30% зменшити витрату електроенергії. У Європейському Союзі застосування інверторів та ЕС-двигунів закріпили навіть на законодавчому рівні, зобов'язавши виробників кліматичної техніки найближчим часом повністю перейти на ці технології.

Ще однією важливою тенденцією нашого часу є перехід на більш екологічно чисті холодоагенти. Деякі виробники кондиціонерів вже повністю відмовилися від використання такого фреону, як R22, до речі забороненого на даний момент в Євросоюзі.

Також новим модним трендом як в системах охолодження, так і в системах опалення стало застосування теплових насосів, що дозволяє економити значні кошти, використовуючи тепло землі, води і повітря. Використання таких технологій також заохочується на державному рівні в багатьох розвинених країнах світу.

Більшість світових виробників вже освоїли нові технології та випуск моделей техніки з їх використанням. І незважаючи на більш високу вартість такого обладнання, його застосування вже стає домінуючим в порівнянні з традиційною кліматичною технікою.

На даний момент ринок кондиціонерів дуже широкий і здатний задовільнити попит на техніку будь-якої ціни та дизайну.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook