Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Осушувач. Купувати чи ні?

грибокЗапах цвілі, конденсат чи навіть грибок на різних поверхнях, чорний наліт на шпалерах чи штукатурка, що обсипається за короткий час після тинькування стіни... Усім, хто тим чи іншим боком має справу з будівництвом, відомі ці неприємні симптоми. І причина цих симптомів теж добре всім знайома - підвищена вологість.

Перше, що спадає на думку в даній ситуації - потрібно її, тобто вологість, зменшити. А оскільки є спеціальне для цього призначене обладнання, яке називається осушувач, то одразу починається пошук, де б його купити.

Сьогодні купити осушувач в Івано-Франківську, Дніпрі, Луцьку чи Києві, в будь-якому куточку країни не є проблемою. Купа спеціалізованих компаній, інтернет-магазини тощо. Проте, перш ніж робити це, необхідно ретельно проаналізувати причини підвищеної вологості у приміщенні. Осушувач, особливо напівпромисловий - недешева техніка, як початково, так і відносно енергоспоживання, що ви відчуєте досить швидко після початку експлуатації.

У дуже багатьох, якщо не у більшості випадків основною причиною підвищення вологості у приміщенні являється відсутність вентиляції, несправність вентиляційного обладнання, якщо воно є, неправильна організація природної чи механічної вентиляції.
Занизька температура внутрішніх стін будівлі внаслідок "економії", неутеплені чи погано утеплені зовнішні стіни, погана гідроізоляція фундаменту, затікання різного роду через відсутність системи водовідведення чи її "криву" роботу.
Також дуже часто проблема підвищеної вологості актуальна для свіжозбудованих чи свіжооздоблених приміщень внаслідок недостатнього просушування стін, підлог, тощо.

Тому спочатку потрібно вияснити, чи це справді так, і тоді вже приймати рішення щодо покупки осушувача. Але знову ж таки, для цього бажано спочатку звернутись до фахівців з кліматизації, а не до менеджерів з продажу даного обладнання. Повірте, разове усунення вищеперерахованих недоліків коштуватиме вам значно дешевше, ніж постійні проблеми з ремонтами і навіть здоров'ям у майбутньому чи безперевна робота такого енергоємного обладнання.

Проте, без сумніву, є достатньо ситуацій, коли без такої техніки, як осушувач, не обійтися. осушувач
Осушення повітря при різних виробничих процесах лише системами вентиляції буде більш вартісним і енергоємким у роботі, ніж використання комбінанованого методу - разом з осушувачами. Теж саме є і при організації мікроклімату у приміщеннях з басейнами будь-якого масштабу, де без осушувача не обійтися.
Буває, що ви вимушені мешкати в зоні підвищеної природної вологості, біля водойми, тощо. В такому випадку побутовий осушувач вам точно не зашкодить, особливо коли це важливо для вашого здоровя. В таких і інших випадках, коли ви переконані, що без осушувача аж ніяк, тоді вже звертайтесь у пошуках спеціалізованих компаній чи магазинів.

Гугль вам в допомогу!

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook