Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Особливості встановлення кондиціонерів в квартирах

Кондиціонери в сучасних умовах необхідні не тільки для офісних приміщень, магазинів та інших громадських місць, але і для житлових приміщень - адже саме там ми перебуваємо більшу частину свого не зайнятого роботою часу. І якщо на роботі кліматична техніка допомагає нам сховатися від спеки, то вдома нам це необхідно точно так само.

Усвідомивши необхідність придбання даного агрегату, багато покупців думають, що встановлення кондиціонера в квартирі не являє собою нічого складного. Проте це абсолютно не так. Насамперед, потрібно знати, що існують різні за місцем встановлення спліт системи. Вони можуть монтуватися на стіну, стелю чи навіть ховатися на стелі. Погодьтеся, що про два останніх типи кондиціонерів середньостатистичний споживач знає взагалі небагато, не кажучи вже про особливості монтажу.

Але ж без знань основ неможливо навіть думати про те, щоб виконати самостійно хоч якийсь обсяг робіт. Також Ви не зможете уявити собі, що отримаєте в результаті, якщо не проконсультуєтеся з фахівцем. Так, стельові агрегати «вкрадуть» у Вас не менше 25 сантиметрів у висоту - саме стільки необхідно, щоб заховати кондиціонер під стелею.

Купівля та встановлення кондиціонера в квартиру: пошук виконавця

Розсудливі люди знають, що встановлення кондиціонера і не тільки у квартирі вимагає кваліфікованого підходу. Це означає, що для виконання монтажу слід запрошувати фахівців, які виконають все якісно і візьмуться також за проведення періодичного технічного обслуговування. Дуже добре, якщо всі ці дії Ви замовите в одній компанії.

Справжні фахівці знають, як працювати з кліматичним обладнанням на великій висоті, чого не скажеш про звичайну людину. На складність виконання робіт також часто впливає товщина стін. Занадто тонкі або товсті стіни можуть ускладнити весь процес. Якщо ж в стіні є ще й арматура, що перешкоджає процесу встановлення, то роботи у монтажників додасться помітно.

Однак справжні висококваліфіковані співробітники однозначно швидше впораються з роботою, ніж людина без знань, досвіду і необхідного устаткування. Але не тільки в цьому полягають складності. Іноді простору в квартирі так мало, що необхідно спробувати заховати кліматичне обладнання серед предметів інтер'єру. У силу особливостей деяких будівель буває неможливо винести зовнішню частину кондиціонера безпосередньо на вулицю. Тоді необхідно встановлювати агрегат на балконі чи навіть лоджії.

Як бачите, нюансів при встановленні кондиціонерів достатньо. Якщо упустити один момент, доведеться знімати обладнання та перевантажувати його в відповідне місце. Виклик монтажників позбавляє Вас необхідності замовляти перевстановлення кліматичної техніки в квартирі. Грамотний монтаж - запорука прохолодного літа у Вашому домі!

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook