Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

На що впливає недостатня вологість повітря: чому так важливо придбати зволожувач

Самопочуття людини залежить практично від усього, що його оточує. Щоб проблем не було, потрібно правильно харчуватися якісними продуктами, пити хорошу воду, нормально спати, бути досить активним у фізичному плані. Також, багато хто знає, що важливу роль відіграє чистота повітря, яким ми дихаємо. Запорошене повітря, з димом, вихлопними газами, різними алергенами та іншими шкідливими домішками неодмінно вплине на загальний стан організму. Це факт. Але, про те, що здоров'я і самопочуття залежить і від вологості повітря, знають далеко не всі.

Як сухе повітря впливає на організм

Недостатня кількість вологи впливає на здоров'я людини і на навколишні предмети, як не дивно. Самопочуття і здоров'я, звичайно ж, важливіше, тому в першу чергу слід звертати увагу саме на них.

Про те, що вам терміново необхідно придбати зволожувач повітря буде свідчити наступне:

  1. Недостача вологи призводить до висихання слизових дихальних шляхів. Людина відчуває їх свербіж, подразнення, сухість. В результаті значно погіршується їх стан і нюх.

  2. Сухість дихальних шляхів також впливає на зниження здатності вологих мембран респіраторної системи фільтрувати повітря, затримуючи непотрібні компоненти (віруси, бактерії, пил, бруд та ін.). Як результат, їх велика кількість проникає в організм, а ризик захворіти зростає в багато разів.

  3. Так як людська шкіра теж вбирає вологу з повітря, то і вона дуже сильно страждає від її дефіциту. Шкіра починає висихати, лущитися, тріскатися. Також можуть з'явитися вугри або екзема. Звичайно ж, все це супроводжується хворобливими відчуттями.

Крім цього, дефіцит вологи служить причиною головних болів, занепаду сил, млявості, неуважності. Ви можете прокинутися втомленим після ночі сну, але поліпшити самопочуття, вийшовши на вулицю.

Як сухе повітря впливає на майно

Якщо в повітрі недостатньо вологи, то її кількість обов'язково зменшиться і в навколишніх предметах. Наприклад, якщо у вашому будинку/квартирі укладені паркетні або дерев'яні підлоги, то з часом вони почнуть скрипіти і тріскатися. Збільшаться щілини між ними. Дерев'яні меблі теж почне розтріскуватися. Її почне «викручувати». Дерев'яну дверну коробку разом з дверима теж перекосить.

Головна причина для покупки зволожувача

Якщо ви вважаєте, що шкода від сухого повітря перебільшена, терміново позбавляйтеся від цієї думки, особливо, якщо у вас є маленька дитина. Життєвоважливі системи організму і шкіра дітей набагато ніжніші і вразливіші, ніж у дорослих. Те, що у дорослого створює невеликий дискомфорт, може серйозно нашкодити дитині. Тому, при наявності проблем з вологістю, вам потрібно йти в магазин за зволожувачем терміново.

Вибір приладів на ринку дуже великий. Проблем з покупкою у вас виникнути не повинно. Ви зможете підібрати зволожувач з оптимальною продуктивністю і для потрібної площі. Ціни теж різні, і, як показує практика, купити якісний пристрій за невисокою ціною цілком можливо.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook