Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenglish

Монтаж систем кондиціювання

Різноманітність обладнання та матеріалів систем кондиціонування передбачає і різні особливості їх монтажу.

Якщо системи кондиціювання канальні, з використанням канального вентиляційного обладнання і повітроводів, то монтаж системи кондиціювання такого типу буде виконуватися як монтаж систем вентиляції.

При інсталяції системи чилер - фанкойли потрібна особливо висока кваліфікація монтажників і досвід. Адже монтаж систем кондиціонування такого типу може зажадати найрізноманітніших робіт, таких, як запаювання або заварка з'єднань мідних труб для обв'язки фреонового контуру чилера, зварювання сталевих труб або прокладка труб з найрізноманітніших матеріалів (поліпропілен, мідь, металопластик і т.д.) для обв'язки рідинного контуру чилер-фанкойли. В даному випадку монтаж аналогічний частково монтажу холодильного обладнання, частково монтажу системи опалення.

Монтаж кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів будь-якого типу має певні особливості, на які слід звернути увагу.
Монтаж кондиціонерів теж є висококваліфікованою працею і вимагає не тільки певних навичок роботи зі спеціальним інструментом, а й спеціальних знань. Крім цього, монтаж кондиціонерів часто проводиться на великих висотах, і це вимагає від виконуючого його доброго здоров'я і відсутності боязні висоти.монтаж внутрішнього блока кондиціонера
Монтаж кондиціонерів має свій порядок та технологію. Порядок монтажу кондиціонера можна умовно розділити на кілька етапів.
Перший етап - прокладка трас мідних трубопроводів, дренажного каналу та керуючого кабелю. Після розмітки майбутньої траси та місця розташування внутрішнього блоку, проводиться пробивання несучих і внутрішніх стін, можливо їх штроблення або вкладання траси в пластиковий короб. При вкладанні дренажної труби необхідно забезпечити відповідний ухил для відводу від внутрішнього блоку конденсату. Мідні труби попередньо затягують в ізолятор, стягують між собою газову і рідинну магістраль, при необхідності, дренажну трубу і керуючий кабель пластиковими хомутами. Для згинання та обрізання труб використовують спеціальні пристосування - трубогиби та труборізи. Після обрізки труб їх кінці зачищаються і закриваються спеціальними заглушками для запобігання попадання сміття і пилу.
Після вкладання і фіксації траси, в довільному порядку проводиться встановлення внутрішнього і зовнішнього блоків. В обох випадках кінці труб вальцюються спеціальною вальцовкою. Це робиться для того, щоб забезпечити герметичність з'єднань між портами зовнішнього та штуцерами внутрішнього блоку з трубами.
Зовнішній блок встановлюється на спеціальних кронштейнах, при цьому для нормальної роботи компресора необхідно забезпечити горизонтальне положення блоку.
Після встановлення блоків і приєднання їх до труб, проводиться перевірка з'єднань на герметичність, а потім після запуску в систему фреону, перевірка роботи кондиціонера. Всі ці процедури виконуються за допомогою спеціального обладнання, робота з яким вимагає певної кваліфікації.
Монтаж кондиціонерів завжди потрібно довіряти досвідченим спеціалістам, і тоді покупка буде довгі роки в літню спеку тішити вас прохолодою у вашій оселі. Монтаж кондиціонерів у Луцьку чи Волинській обл. при бажанні можете замовити тут.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook