Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Основні бренди та світові виробники кондиціонерів

daikinЯпонська корпорація Daikin є найстарішим виробником кліматичної техніки. Свою діяльність вона почала ще з 20-х років минулого століття і до теперішнього часу є світовим лідером у виробництві систем охолодження. Компанія завжди була піонером у впровадженні й освоєнні нових технологій, а деякі з них стали справжнім проривом в області кліматизації. На сьогоднішній день асортимент продукції компанії дуже широкий - від побутових кондиціонерів, очищувачів повітря, VRF - систем до вентустановок, чилерів і промислових руфтопів.

lgВ асортименті продукції корейської компанії LG кондиціонери займають особливе місце. Тут присутні і прості спліт-системи, і вишукані "арт-кули" різних кольорів та форм, касетні та канальні, підлогово-стельові і колонні, руфтопи, прості мульти-спліт системи і VRV-системи. Компанія завжди на передових позиціях, постійно вдосконалює якість та розширює асортимент продукції. Оптимальне співвідношення ціна - якість, - ще одна перевага цього бренду. Дуже широко розвинена сервісна мережа, що дозволяє без проблем швидко виправити будь-яку неполадку в будь-якому куточку планети.

mitsubish HIКондиціонери японської компанії Mitsubishi Heavy Industries, Ltd вирізняються високою якістю. Їй, якості, компанія приділяє особливу увагу. У якій би країні не був розташований завод з виробництва або складання техніки Mitsubishi Heavy Industries, якість вам гарантована японська. Вся продукція сертифікована в Європі. В асортименті продукції компанії присутня вся лінійка наявної сьогодні на ринку кліматичної техніки, від побутових кондиціонерів до VRF-систем.

panasonicМарка Panasonic відома давно і не потребує особливого презентування. Побутова техніка і електроніка цього бренду зарекомендувала себе як продукція стабільно-високої якості і надійності. Не є виключенням з цього ряду і кліматична техніка Panasonic. Це і очищувачі повітря, зволожувачі, побутові, напівпромислові кондиціонери, мульти-системи найсучасніших модифікацій.

toshibaКондиціонери Toshiba надійні і довговічні, як і вся продукція цього бренду. Компанії належить винахід інверторної технології, спліт-системи, - вона перша в світі застосувала поділ моноблочного кондиціонера на два блоки, зовнішній та внутрішній. Toshiba продовжує бути новатором в галузі електроніки та кліматизації. Заводи з виробництва кліматичної техніки розташовані в основному в Японії та Таїланді. Компанія і далі утримує лідируючі позиції у своєму секторі не тільки в Японії, але і у всьому азіатському регіоні.

mideaЗаснована в 1980 році як компанія виробник побутової техніки MIDEA зараз являє собою величезний конгломерат компаній з виробництва побутової техніки. Зараз MIDEA стала найбільшим і найбільш комплексним виробником кондиціонерів в Китаї. Додатково виробничі лінії MIDEA включають випуск побутових і комерційних кондиціонерів, широку лінійку центральних кондиціонерів. Крім виробництва готових виробів MIDEA виробляє на власних заводах ключові компоненти та комплектуючі, такі як компресори, електромотори тощо.

neoclimaЗаснована у 70-х роках минулого століття у Греції фірма Neoclima на сьогодні є одним з найбільш розкрученіших брендів у Європі. Надзвичайно широкий асортимент кліматичного обладнання, від побутових кондиціонерів і вентиляторів до потужних вентустановок та чилерів, велика мережа заводів у Європі та Азії зробила цю компанію на сьогодні серйозним гравцем на ринку кондиціонерів та іншої кліматичної техніки.

dekkerВ системах DEKKER повнiстю викoристoвуються теxнологiї Toshiba, а також бiльшiсть вузлів і агрегатів цiєї фірми. Цю марку відрiзняє, насамперед, оптимальне співвідношення мiж ціною і якістю, широкий модельний ряд, зручність монтажу та обслуговування. Обладнання марки DEKKER добре відоме споживачеві, його виробництво динамiчно розвивається і з кoжним роком збiльшує свoю частку на ринку.

greeКомпанія GREE Electric Appliances, Inc., визнаний світовий лідер по виробництву кондиціонерів, виробляє кондиціонери найвищої якості.
Зараз заводи GREE (дані березня 2009 року) розташовані у трьох містах Китаю: Чжухай (40 км від Гонконгу), Чунцін і Хефей, а також у Бразилії, в Пакистані і у В'єтнамі. Основний офіс розташовується в Гонконзі.

CarrierCarrier - новатор та лідер у виробництві кліматичного обладнання. Корпорація Carrier являється лідером вгалузі виробництва систем кондиціювання, опалення та вентиляції повітря з 1902 року, коли Вілліс Керріер вперше опублікував свої наукові розробки, які лягли в основу сучасної галузі виробництва кліматичної техніки. Сьогодні компанія Carrier поставляє свою продукцію в 145 країн світу, поєднуючи величезний досвід, накопичений в галузі виробництва та встановлення систем кондиціювання, опалення та вентиляції, з відмінною якістю обслуговування.

McQuayКомпанія McQuay - один з найстаріших виробників холодильної та кліматичної техніки в Америці і в усьому світі. З моменту заснування в 30-х роках минулого століття до нинішнього часу вона є одним з найбільших виробників чилерів, компресорно-конденсаторних блоків великої і малої потужності, кондиціонерів та іншого холодильного і кліматичного устаткування. З 2006 року компанія стала частиною японської корпорації Daikin.

Fujitsu GeneralFujitsu General - це істинно японська якість. Компанія - справжній лідер продажів кондиціонерів в Японії, і один з провідних експортерів цієї техніки в Європу. Надійність, якість - це Fujitsu General.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook