Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Купити кондиціонер та забути за спеку

Про кондиціонер, якщо вже ви зважилися його придбати, слід подбати заздалегідь, не чекаючи спеки. Тим більше, що всі інтернет-магазини, які поважають себе та своїх покупців пропонують їх цілий рік. Це важливо тому, що з початком сезону спеки у монтажних організацій великі обсяги замовлень і ви можете простояти в черзі на встановлення своєї покупки до кінця літа.

Який кондиціонер вибрати?

Якщо ви хочете охолодити кімнату в квартирі або будинку, то краще зупинитися на звичайних спліт-системах настінного типу, в широкому асортименті настінний внутрішній блок пропонованих вищезгаданими інтернет-сервісами. Тут можна он-лайн вибрати і замовити як бюджетні моделі надійних китайських брендів Ballu і Midea, так і більш дорогі кондиціонери китайських, корейських і японських виробників таких як Cooper&Hunter, Electrolux, LG, Toshiba та ін.

Якщо вам необхідно збити спеку на дачі чи ви в силу різних обставин часто переїжджаєте, то краще замовити мобільний кондиціонер, хоча мобільний кондиціонер потрібно врахувати, що ефективні вони для відносно невеликих приміщень і потрібно передбачити місце для викиду гарячого повітря через шланг назовні. Мобільні кондиціонери також досить широко представлені більшістю інтернет-магазинів.

Слід зазначити, що хорошим придбанням буде кондиціонер з інверторним керуванням, так як така техніка споживає значно меншу кількість електроенергії в порівнянні зі звичайними моделями. І що дуже корисно - інверторні кондиціонери здатні працювати на обігрів при мінусовій зовнішній температурі.

Потужність кондиціонера грубо можна прикинути по площі приміщення, - приблизно 100 Вт/м.кв. Проте завжди потрібно враховувати кілька нюансів. Якщо у вас сонячна сторона, будівля неутеплена і є значні теплопритоки зсередини (люди, оргтехніка тощо), то краще звернутися до фахівців і вони вам підберуть модель по потужності більш точно. Якщо кондиціонер буде мати невеликий запас по продуктивності, він прослужить вам значно довше.

Де краще встановити кондиціонер і як ним правильно користуватися?

Якщо вам пощастить з монтажниками, то вони підкажуть, в якому місці краще встановити внутрішній блок спліт-системи. Але часто монтажники рекомендують встановлення внутрішнього блоку так, щоб їм легше і дешевше можна було встановити зовнішній блок. Тому ви спочатку повинні узгодити місце монтажу настінного внутрішнього блоку, простеживши, щоб потік охолодженого повітря не направлявся в зону вашого постійного місцепробування у кімнаті (ліжко, диван, робочий стіл і т.п.).

Що ще дуже важливо, так це температура, на яку запрограмований кондиціонер. Якщо ви хочете уникнути застуди влітку, температура, виставлена ??на пульті не повинна бути занадто низькою. Оптимальна різниця температур зовнішнього і внутрішнього повітря 3-5оС.

Крім усього іншого, потрібно пам'ятати про корисні опції, надані для користувача. Це і різні режими розподілу повітря, його швидкість, режим сну, осушення тощо.
Якщо ви будете користуватися даними опціями з розумом і вчасно а також врахуєте всі вищевказані рекомендації, - кондиціонер у вашій оселі принесе тільки задоволення і комфорт.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook