Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Кондиціонер в цех

Вентиляція в цеху - це складна система механізмів, вбудована певним чином, в залежності від конкретних умов праці та виду продукції, що виробляється. Використовується для підтримки потрібного мікроклімату в робочому приміщенні.

Типи систем вентиляції

Система вентиляції буває природного типу і примусового (механічного). Є приточное вентилювання, витяжний і змішаного типу. Найбільш часто обираний варіант - припливно-витяжна установка з механічним вентилюванням. На виробництві в якості обов'язкового доповнення встановлюють локальні витяжні пристрої, що видаляють виникли під час виробництва надлишки тепла і небезпечні для дихання гази. Додаткове обладнання входить в план вентиляції цеху.

Стандарти вентиляційних систем встановлені Санітарними нормами і правилами. У кожному виді виробництва їх специфіка може відрізнятися. Система опалення цеху функціонує з урахуванням провітрювання. Установка кондиціонерів дозволяє підтримувати потрібний температурний режим в приміщенні.

Перед покупкою промислового кондиціонера необхідно врахувати всі характеристики.

Види систем кондиціювання

Різні схеми кондиціонування відрізняються по влаштуванню, використовуваних механізмів та місця їх установки, це:

  • Мультизональні системи кондиціонування створені в якості заміни центральних систем провітрювання. Вони утворюють складну розділену систему ліній комунікації до 160 метрів довжиною. Відстань між зовнішніми і внутрішніми блоками повинно досягати максимум 50 метрів. Зовнішній блок конкретної системи може забезпечувати роботу чотирьох сотень блоків всередині цеху.
  • Дахові кондиціонери - здатні обслуговувати не тільки окремий цех, а й все приміщення фабрики. Розміщуються на даху вони наганяють припливне повітря в приміщення.
  • Центральні кондиціонери - встановлюють зовні будівлі або в окремій кімнаті, спеціально відведеній під кондиціонери. Подібні системи проектуються в процесі планування даної споруди, а якщо будинок вже побудовано, необхідно провести зміни в плануванні будівель.

Вибір конкретного типу системи кондиціонування залежить від особливостей виробництва, а також від архітектурних особливостей будівлі. Зазвичай монтаж такої системи - це непросте завдання. Починають її з розробки проекту - детального креслення, на якому враховується розміщення всіх вузлів системи кондиціонування. Далі проводять роботи по установці, збірці системи і пусконалагоджувальні роботи.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook