Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Корисні функції кондиціонера для офісу і дому.

Потужність кондиціонера - основна вимога, на яку потрібно звертати увагу при виборі офісного кондиціонера. Одиницями виміру цього параметра є кіловати (кВт). До речі, розрахунок необхідної потужності можна зробити і самому: розділіть площу наявного приміщення на 10. Наприклад, в приміщення 30 кв.м. потрібно кондиціонер потужністю 3 кВт. Саме цей показник потужності є актуальним показником охолодження. А ось щоб уникнути перевантаження електромереж, потрібно оцінити споживану потужність. Також, потрібно взяти до уваги кількість людей, наявність офісної та комп'ютерної техніки, висоту стелі і інші параметри, які можуть вплинути на вибір потужності.

Функції охолодження приміщень перегукуються з функціями обігріву. Це є важливим моментом для офісів великих розмірів, які швидко остигають. Кондиціонер, який має функцію обігріву, в дні міжсезоння включають на обігрів. Але недолік таких кондиціонерів в тому, що вони не функціонують при сильних морозах на вулиці. А для цього потрібно встановлення газових котлів чи радіаторів опалення, або ж потрібно відразу вибрати кондиціонер з функцією обігріву, що можлива при відємних температурах. Однак недорого купити такий кондиціонер не вийде, оскільки ціна на них набагато вища.

Дуже часто люди думають, що основним призначенням кондиціонерів є охолодження і обігрів. Але не можна забувати і про функції вентиляції повітря в приміщенні. Режим «обігріву» і «охолодження» означає тільки те, що кондиціонер працює для обігріву або ж охолодження повітря в приміщенні. А режим «вентиляції» свідчить про те, що коли буде працювати внутрішній блок, компресор працювати не буде. Таким чином, кондиціонер буде лише імітувати роботу вентилятора, який ганяє повітря. Функцію подачі реального свіжого повітря мають лише кондиціонери канального типу.

Безліч офісів мають проблему, пов'язану з «кисневим голодуванням». Дискомфорт настає в результаті того, що люди працюють в закритому просторі, де є багато офісної техніки. Встановивши в приміщенні кондиціонер з кисневим генератором цієї проблеми можна уникнути. Щоб роботі офісного персоналу не заважав шум кондиціонера, для встановлення рекомендують вибирати електроприлади сучасніші і дорожчі. В основному, такі кондиціонери мають низький рівень шуму, що позитивно позначиться на загальному настрої в офісі.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook