Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский
enen

Затишок в домі - це меблі

Напевно, ніхто не стане сперечатися з твердженням, що затишок в домі - це обстановка у ньому, оздоблення стін, стель, підлоги, але все-таки, у першу чергу - це звичайно, ж - меблі. І не тільки м'які меблі, - дивани, крісла, але й столи, столики, полички, тумбочки, серванти, стінки та інше, які можна віднести до цієї категорії, і які й нікуди не можна співвіднести. Будь-яка дрібниця, що лежить, стоїть чи висить в певному місці відіграє особливу роль в створенні затишку і комфорту в будинку і може розповісти не тільки про смаки його господарів, а й про їх характер, захоплення, звички та спосіб життя.

Що стосується меблів, то вони завжди займали особливе місце у житті людини, і не тільки з боку затишку в домі, але в першу чергу, з боку практичних аспектів організації нашого повсякденного побуту.

Якщо простежити ланцюжок пересування людини в його власному будинку, то на першому етапі, відразу ж за вхідними дверима його зустрічає передпокій. Передпокій - це візитка, по ньому можна судити про кількість проживаючих в будинку, смак господарів чи його відсутності, їх акуратності та ставленні до порядку. Залежно від типу і розмірів житла і меблі передпокою можуть бути різними, від придверноїі взуттєвої тумбочки з вішалкою до супермодної шафи-купе.

Далі за маршрутом, як правило, слідує вітальня. Тут господарі відпочивають, прийшовши з роботи, тут вони приймають гостей. Тому і меблі даного приміщення покликані забезпечити своїм відвідувачам максимальний комфорт. З одного боку, з нижнього, для сидіння або напівлежання - це хороший м'який куточок, диван або крісло. З усіх інших боків - оточення, що радує око і забезпечує повний релакс, тобто інтер'єр - якісний меблевий гарнітур та бажано японська побутова техніка.

Спальня - місце, призначене для сну і відпочинку. Тому головний об'єкт спальні - ліжко. Тумбочки, шафи і комоди - це хоч і важливі, але все ж допоміжні атрибути спальні. Як правило, ліжко зі своєю "прислугою" формує спальний гарнітур. Стилі спальних гарнітурів, їх якість і розміри, як не дивно, крім усього іншого носять і статусний характер.
Дитячу кімнату умовно можна віднести до різновиду спальної для неповнолітніх мешканців будинку. Характерною рисою такої кімнати є наявність ігрової зони. Звідси і специфіка меблів для дитячої, - двоярусні ліжка, шафки, столики, різноманітні спортивні куточки.

Кухня - особливе місце, і особливо для господарки будинку. Кухонні меблі - тема, яка заслуговує окремої розмови, але тут варто згадати лише головне: незважаючи на існуюче сьогодні розмаїття стилів кухонних меблів, - їх основне завдання - забезпечити максимальну зручність для легкого, швидкого, якісного та головне, приємного процесу приготування їжі.

Санвузли та інші "інтимні" частини будинку в наш час є предметом цілої окремої галузі, тому згадувати тут ми про них і не будемо.

Звичайно ж, в даному випадку описаний найбільш типовий варіант внутрішнього домобудівництва, і в залежності від нашого смаку і достатку можлива величезна кількість інших.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook