Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Надувний диван - практичне рішення для сучасної людини.

В інтер'єрі міської квартири все частіше зустрічаються надувні дивани і крісла. Ідея створити надувні меблі для дому часто приходила в голови виробників. І тільки зараз винахід високотехнологічних матеріалів дав можливість реалізувати сміливі ідеї в максимально комфортних і практичних моделях. Найбільш підходящим матеріалом для виробництва надувних диванів є вініл (ПВХ) - не мнеться, стійкий до перепадів температур і довговічний. Вироби з такого матеріалу надійні, комфортні і досить довго не втрачають своїх споживчих властивостей. Нанотехнології дозволяють створювати такі конструкції надувних диванів, які мають спеціальну внутрішню структуру, яка стійка до деформацій і значних механічних навантажень.

Дивани виготовляються з незалежних повітряних блоків. Це цільні блоки без додаткових швів, які можуть пропускати повітря. Підтримуюча і рівномірно розподіляюча навантаження конструкція дає можливість людському тілу перебувати в зручній позі протягом усього часу відпочинку. Вона створює масажний і ортопедичний ефект. Дуже приємно те, що в надувних диванах є можливість регулювати кількість повітря в надувних елементах і створюючи бажаний рівень пружності матраца. Диван зазвичай має флоковане напилення, що на дотик нагадує оксамит. Це покриття утримує постільну білизну, не дозволяючи їй ковзати. Воно робить процес використання меблів більш приємним і комфортним.

Відсутність наповнювача або точніше використання повітря, в його ролі надає надувним меблям гіпоалергенні властивості. У такому наповнювачі навряд чи заведеться живність, і він не відсиріє.

Надувний диван - трансформер Intex незамінний, коли є необхідність організувати додаткові місця для сну чи відпочинку. Наявність електропомпи робить процес встановлення простим і швидким. Одне натискання кнопки і через 2-5 хвилин диван готовий до експлуатації. Так само швидко його можна здути, включивши помпу в режим видування повітря.

Надувний диванчик і пара надувних крісел дозволять швидко і в рамках скромного бюджету умеблювати дачний будиночок. Мала вага і компактність надувних меблів, простота встановлення, догляду та демонтажу робить їх самим підходящим варіантом для заміського будинку.

Широкий асортимент надувних меблів можна знайти в інтернеті. Крісла, дивани-трансформери, надувні дивани-софи, ліжка, молодіжні дивани з оригінальним дизайном і цікавими колірними рішеннями - це і багато іншого зможе зробити ваше життя комфортнішим.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті