Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Рейтинг виробників комодів на сьогоднішній день

На меблевому ринку України в основному фігурують вітчизняні виробники і компанії з найближчого зарубіжжя. Це обумовлено відсутністю витрат на транспортування товарів і можливістю застосування сучасного обладнання і в нашій країні. Щоб ви не витрачали час даремно, аналізуючи всі комоди в інтернет-магазинах Києва, ми підготували для вас рейтинг з 5 виробників доступних і стильних меблів, які добре зарекомендували себе на ринку.

Forte

комоди ForteЦя компанія розпочала свою діяльність в сфері меблів багато років тому і за цей час стала одним з найбільших європейських виробників. Для проектування і створення комодів задіяні кращі польські та європейські дизайнери. Завдяки цьому, зовнішній вигляд товарів завжди залишається без нарікань. Комоди польської фабрики Forte завжди зроблені з урахуванням сучасних тенденцій в меблевому виробництві і навіть встигають задавати темп іншими фірмам. Ця меблева фабрика пропонує багатий асортимент товарів для їдальні, вітальні, кухні, спальні та дитячої кімнати. Асортимент адаптується до потреб ринку. Щороку в асортимент вводиться близько 1 500 нових моделей.

Embawood

комоди EmbawoodКомпанія почала писати свою історію ще в 1996 році. За весь час присутності на ринку, їй вдалося досягти неймовірних висот, підкоривши якістю і дизайном велику кількість клієнтів в нашій країні і не тільки. Такий великий досвід присутності на ринку мав певний вплив на розвиток меблевого бренду. Відкриття нових виробничих потужностей сприяла здійсненню поставок в країни Азії, Туреччини та до інших держав. Крім фабрик, в арсеналі торгової мережі є ще і власні магазини, кількість яких сьогодні вже перевищує позначку в 150. Що стосується самих меблів фабрики, то само собою, без високої якості та відповідності всім модним тенденціям виробникові не вдалося б досягти таких висот.

BRW

комоди BRWЦе абревіатура означає назву польського виробника, яка розшифровується як Black Red White. Фабрика має більш ніж двадцятирічну історію на світовому ринку. Сьогодні BRW - один з найбільших європейських виробників з хорошою репутацією на ринку. Поставки здійснюються більш ніж в 20 країн по всьому світу. Доступна цінова політика компанії робить її товари доступними для кожного бажаючого внести в свій будинок красу і затишок. Виробництво не фокусується виключно на корпусних меблів, проте, її комоди відрізняються вкрай високою якістю і завжди користуються попитом серед покупців. Невід'ємною частиною товарів також є і стильний дизайн. Який би напрям дизайну ви не вибрали, завжди є можливість підібрати для нього ідеальний комод.

Blonski

комоди Blonski Меблева фабрика "Blonski" - вважається зразковим прикладом серед вітчизняних компаній, що займаються виробництвом меблів. Щоб гарантувати своїм покупцям високу якість, кожен етап виробництва проходить під суворим контролем фахівців. Також періодичним заходом, спрямованим на виявлення помилок стало контрольне збирання виробів з кожної партії. Оптимальне співвідношення ціни і якості дозволило залучити великий потік покупців і довести надійність і міцність корпусних меблів від Blonski. Різноманітність моделей дозволяє вибрати ідеальний варіант комода для будь-якого типу приміщення.

Domini

комоди Domini Ця фабрика також є однією з провідних на українському ринку, що представляє повний асортимент готових меблів. Комоди цього бренду поєднують в собі функціональність і емоційність, корисність і красу. Разом з корпусними меблями від Domini, перед покупцем відкривається неймовірно великий потенціал, що дозволяє розкрити свій творчий потенціал і на час самому стати дизайнером інтер'єру. Купуючи комоди цього бренду, ви можете не переживати за їх якість. Відмінні гарантійні умови - прямий доказ того, що виробник упевнений в своїй продукції, її якості і терміні служби.

Вибираючи комоди цих виробників - ви мінімізуєте ризик покупки неякісних меблів, переплати, і просто робите інвестиції в майбутнє, вибираючи надійність і досвід.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook