ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Килим - елегантна прикраса інтер'єру

Такий цінний елемент інтер'єру, як килим, вимагає особливо ретельного вибору, оскільки від його дизайну, колірної гами і навіть розміру залежить загальне звучання кімнати. Найвишуканіше оформлення можна зіпсувати, підібравши килим, який буде вибиватися із загального стилю.

Магазини пропонують ексклюзивні і унікальні індійські килими, які створені вручну у величезному асортименті. У нас представлені килими ручної роботи з вовни та шовку - класичного дизайну і антик, а також виконані в сучасному стилі.

Настільки велике охоплення дизайнерських напрямів дає можливість вибрати килимовий виріб, який би максимально точно вписався в оформлення вашого будинку.

Характерною особливістю шовкових килимів є використання шовкових ниток величезної кількості півтонів, що, у підсумку, дозволяє створити виріб, що переливається безліччю відтінків. Такий килим є справжнім витвором мистецтва! Шовкове килимове покриття має дуже приємну й ніжну фактуру, ходити по ньому суцільна насолода.

Якщо вас зацікавили шовкові килими, ми поспішаємо вас порадувати - ви можете підібрати цю ексклюзивну прикраса для всіх кімнат будинку, оскільки вони представлені різними кольоровими гамами. Для кімнати, якій не вистачає світла і простору, краще вибрати шовковий килим холодного, сіро-блакитного, відтінку. В цілому, для шовкових килимів характерне застосування світлих відтінків, тому їх можна використовувати навіть в невеликій кімнаті, яку цей виріб візуально розширить. До того ж, блиск шовкового килима додасть світла будь-якому приміщенню.

Інтернет магазини в Україні також пропонують килими з вовни та шовку, які відрізняються дуже яскравим і унікальним видом. Головною відмінною особливістю цих виробів є найтонші переливи відтінків, які забезпечуються багатошаровим переплетенням ниток вовни та шовку.

У виробництві килимів будь-якого напрямку використовуються матеріали тільки природного походження, ніяких синтетичних замінників. Щоб надати ниткам потрібний відтінок, застосовуються барвники, отримані з трав. Купуючи килим в цих магазинах, ви можете бути впевнені в його екологічній чистоті.

Оцінити весь асортимент ви можете в інтернеті - зручні рубрикатори, якісні фото допоможуть зробити правильний вибір.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті