Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Аура настольної лампи.

настольна лампаСвічка - гасовий світильник - настольна лампа. Так, в трьох словах, можливо трохи спрощено можна описати історію виникнення і розвитку такого популярного сьогодні предмета інтер'єру в наших будинках і офісах.
Як і за часів середньовіччя свічка, так і нині настольна лампа покликана до однієї і тієї ж місії - проливати світло на невелику ділянку приміщення лише в безпосередній близькості від її розміщення.

Це дозволяє в темний час доби, з одного боку, - повноцінно займатися улюбленою справою без шкоди для зору, з іншого боку, при цьому не заважати відпочивати своїм близьким чи сусідам по кімнаті, і по-третє, що також важливо в наш час, - освітлюючи лише необхідне в даний час місце - економити, зменшивши витрати на електроенергію.

Власне, від того, в якому вашому улюбленій справі настольна лампа покликана допомогти і залежить її розмір, конструкція, дизайн і яскравість освітлення. Це може бути як невеликий нічник всього лише для підсвічування, так і традиційна лампа для читання, чи вузько-направлений світильник чи то для роботи за комп'ютером, чи то для виконання якоїсь іншої точної роботи (дрібний ремонт, шиття, вироби і т.п.).
Крім цього, як і свічка, настольна лампа може створювати в кімнаті затишок і неповторну інтимну обстановку. Місцеве освітлення свічки, лампади або настільної лампи утворює якусь закриту оболонку, ауру навколо них, ілюзію ізоляції, миру та безпеки.

Втім, улюблені заняття у людей можуть бути найрізноманітнішими. Тому настільки широкий сьогодні асортимент настільних ламп. Неймовірно велика різноманітність за розмірами, за потужністю, за конструкцією, матеріалом, кольором і стилем, - адже крім прямої задачі освітлення у настольної лампи ще одна важлива функція, - вона елемент інтер'єру приміщення, в якому знаходиться і зобов'язана гармонійно в нього вписуватися.

Настольна лампа і в наш час продовжує розвиватися разом з цивілізацією як в області дизайну, так і в сфері енергозбереження. Сьогодні більшість моделей, навіть найвишуканіші в стилі ренесансу, комплектуються сучасними світлодіодними лампами, які споживають, як відомо, значно менше електроенергії, ніж традиційні аналоги, - лампи розжарювання і навіть люмінісцентні лампи.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook