Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Охолодження комерційних приміщень за допомогою чілерів.

Всюдисуща і всезнаюча Вікіпедія стверджує, що чиллер - це агрегат для охолодження рідкого теплоносія, яким може бути вода, етиленгліколь, тосол і подібні до них незамерзаючі рідини. Теплоносій охолоджується в резервуарі чилера за допомогою автономного фреонового контуру і потім подається безпосередньо до охолоджуючих пристроїв на місця, де потрібно здійснити кондиціювання. Подача теплоносія проводиться спеціальним гідровузлом з насосом, який може бути як складовою частиною чилера, так і окремим, виносним блоком, в залежності від потужності чиллера, його конструкції і розташування. Охолоджуючими пристроями, що працюють в парі з чиллером можуть бути як фанкойли, що, як правило, забезпечують мікроклімат в різних комерційних приміщеннях, так і різноманітне технологічне обладнання, резервуари тощо як складові певного виробничого процесу.

Що стосується тонкощів управління, конструкції і правильного підбору, пошуку якісного виробника, то більше інформації про чиллери можна дізнатися в інтернеті, запитавши про це у розумника Гугля. Ми ж в даній статті постараємося коротко і якомога простіше розповісти про застосування чиллерів для охолодження різних будівель комерційного призначення.

Як правило, великі офісні і торгові центри, спортивні та розважальні комплекси та інші подібні до них будівлі займають значні площі і мають в своєму складі дуже багато приміщень, найчастіше, зовсім різних за площею і призначенням. У різних приміщеннях одного будинку може знаходитися різна кількість людей, різні джерела виділення тепла і шкідливих речовин, може вимагатися різна температура чи вологість. Це створює певні труднощі і вимагає значних витрат для досягнення необхідного мікроклімату в кожному конкретному приміщенні.

Що стосується опалення, то тут проблемму легко вирішити централізовано, за допомогою одного чи групи котлів, здійснивши роздачу теплоносія по приміщеннях і встановивши на опалювальні прилади в кожному з них регулюючі пристрої і індивідуальну автоматику.
З вентиляцією складніше - тут без великої кількості автономних вентсистем не обійтися і це тягне за собою значні початкові капітальні вкладення.

Говорячи про охолодження приміщень будівель вищевказаних типів, то в даному випадку застосування чиллера є найоптимальнішим варіантом. Система чиллер - фанкойли дозволяє здійснити кондиціонування приміщень централізовано, за таким же принципом як і їх опалення. При цьому охолодження кожного окремо взятого приміщення може регулюватися індивідуально - за допомогою кількості теплоносія, що подається на фанкойл або зміни швидкості обертання вентилятора відповідного фанкойла. Більше того, чиллер, працюючи в режимі теплового насоса може таким же чином здійснювати опалення цих же приміщень будівлі.
Розміщувати чиллер можна в будь-якому зручному місці, на даху, в прибудові, підвалі і навіть на певній відстані від будівлі, що обслуговується, що дуже важливо в даному випадку, так як для комерційної будівлі кожен квадратний метр є на вагу золота.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook