Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Матова тепла підлога. Особливості та принцип укладання.

Система теплої підлоги в матах спочатку була розроблена для полегшення процесу укладання. На відміну від інших теплих підлог, матову підлогу зможе укласти навіть не професіонал, а звичайний користувач, вперше зіткнувся з цією опалювальною системою. Всі нагрівальні елементи, петлі термокабеля вже укладені на армуючу скловолокнисту сітку і надійно зафіксовані. Все, що залишається зробити укладальникові - правильно і з граничною акуратністю розстелити мат на підготовленій поверхні підлоги і закріпити, щоб уникнути можливого зсуву. Проте, необхідно все ж дотримуватися деяких правил.

Що потрібно пам'ятати

Перевага цієї системи в тому, що можна укладати матовy теплy підлогу під плитку, паркет, ламінат. Причому монтаж здійснюється або безпосередньо на покриття для підлоги, або ж в шар клею. Але в будь-якому випадку не буде потрібно виготовляти бетонну або цементну стяжку, що знижує витрати і скорочує час укладання. Купити сам нагрівальний мат можна і через інтернет.

Слід скласти план робіт, а також план укладання. Але крім монтажу самого мату, потрібно встановити і підключити терморегулятор, через який буде здійснюватися контроль над роботою системи. А також він виступить захистом від перегріву проводів. Як правило, терморегулятор монтують в стіну, в середньому на висоту до 100 см від підлоги.

Іноді виникає необхідність змінити трохи форму мату. Це можна зробити, досить лише підрізати в потрібних місцях армуючої сітки. Однак підрізати можна тільки її, і при цьому важливо не зачепити дроти або ж фіксатори, якими кабель кріпиться до сітки.

У жодному разі не можна вкорочувати кабелі мату, інакше система просто вийде з ладу і не буде працювати. Єдине, що можна обрізати - це холодні кінці, для того, щоб завести їх в коробку розподілу і підключити до живлення.

При укладанні мата необхідно дотримуватися певної відстані від стін. В середньому це 10-15 см, але не менше 10.

Не рекомендується укладати мат в ті місця, де в подальшому будуть стояти меблі, виняток становить тільки меблі на ніжках - тут мінімальний ризик, що нагрівальний кабель буде пошкоджений. Однак висота ніжки не повинна бути менше 10 см.

Після укладання матів для початку перевіряється працездатність системи. На це досить 15 хвилин. Якщо мат прогрівся до температури 65 градусів, то значить, система готова до експлуатації. Після цього укладається підлогове покриття - плитка, паркет, ламінат. Якщо було прийнято рішення укласти мат в шар клею, то після того, як клей був нанесений і добре просох, тепла підлога краще знову включити на кілька хвилин і переконатися, що він працює. Після цього можна приступати до монтажу підлогового покриття.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook