Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Пічне, електричне опалення, газові конвектори та інші види опалення

Пічне опалення

Домінуючим ще у минулому столітті, але таким, що найбільш витісняється з наших осель видом опалення в наш час є пічне опалення. Пічне опалення - це вид місцевої системи опалення, так як генератор теплоти, теплопроводи і поверхні, що віддають теплоту, - всі знаходяться у одному місці, - печі. Простота і надійність, - головні переваги печей. Але у зв'язку з низьким ККД і підвищеною небезпекою при експлуатації, у міській місцевості печі фактично вже витіснені іншими системами опалення.

Газові конвектори

До більш сучасних приладів газового опалення належать газові конвектори. Перевага їх перед водяними радіаторами в тому, що відсутня ланка - посередник при теплопередачі, і вся теплота згоряння палива передається на безпосередній нагрів повітря. Це значно зменшує вартість інсталяції такої системи. Хоча, з іншого бокугазові конвектори при встановленні вимагають відведення відпрацьованих газів горіння на фасад будівлі, що не завжди допустимо, і це дещо обмежує сферу їх застосування.

Електроконвектори, масляні побутові радіатори, електричні теплі підлоги

У ситуаціях, коли немає можливості встановлення повітряного чи водяного опалення (відсутність газової магістралі, твердого палива), або в цьому в силу різних причин немає доцільності (дачі, торгові павільйони на ринках і т.п.), має місце і сенс застосування опалювальних систем і приладів з електричним джерелом енергії.

До таких систем можна віднести електричні теплі підлоги, електроконвектори, масляні побутові радіатори. У кожного з них є свої недоліки і переваги. Настінні електроконвекториАсортимент даних приладів досить широкий, як і коло виробників цього обладнання. Електроконвектори, як правило, мають потужність, що коливається від 500 Вт до 3 кВт. Всі вони забезпечені вбудованими термостатами для регулювання температури нагріву.

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день експлуатаційні витрати електричних приладів і систем значно вищі, ніж у систем з іншими джерелами енергії, - газом, твердим чи рідким паливом, - капітальні витрати на них істотно нижчі, ніж у вищенаведених. Підлогові електроконвектори Приміром, інсталяція таких опалювальних приладів як електроконвектори зводиться до їх монтажу на стіни та підключення до них живлення. Монтаж водяної системи опалення аналогічної потужності, для порівняння, вимагає встановлення котла в окремому приміщенні, радіаторів в кожному з опалювальних приміщень, обв'язку їх трубопроводами та пусконалагоджувальні роботи. Крім цього, такі системи потребують погодженого проекту, спеціальних періодичних сервісних робіт, що фактично не є обов'язковим для електричних систем.

З усіх перерахованих вище видів опалювальних електричних систем лише електричні теплі підлоги потребують більш кваліфікованого підходу, підготовчих Електричні теплі підлоги робіт і певних витрат при інсталяції. Проте такі системи більш комфортні для людей і, в поєднанні з автоматикою, економічніші при експлуатації. Електричні теплі підлоги у наш час є досить перспективним видом опалення, особливо як додатковий, наприклад, у ванній, кухні, лоджії або альтернативний в умовах диверсифікації джерел тепла.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook