Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як опалювати дачу?

Напевно ви неодноразово чули таке поняття, як дачний будинок під ключ. Зазвичай тут мають на увазі, що в будинку завчасно встановлюється інженерне основне обладнання, виконується розводка інженерних комунікацій, зроблена все необхідне зовнішнє і внутрішнє оздоблення. Саме для того, щоб зрозуміти, як можна побудувати недорогий будинок під ключ, потрібно з усіма питаннями розібратися.

Перше, на чому ми зупинимося - електроживлення. Зрозуміло, на організації систем електрозабезпечення краще всього не економити. Згідно даних статистики, - коротке замикання сьогодні - одна з найбільш поширених причин виникнення пожеж.

Максимально акуратно повинні бути змонтовані дроти та кабелі достатнього січення. Вимикачі, розетки і безліч подібної продукції повинні бути європейського виробництва - трохи дорожче, зате більш якісно. Не секрет, що в кожному будинку є звичайні автомати захисту - але додатково необхідно поставити пристрої для захисного відключення. Спрацьовують ці нехитрі апарати за фактом витоку струму. Цілком можливо використовувати і дифавтомати.

Водопостачання та опалення - наступний пункт, на якому необхідно зупинитися. Для того щоб опалити дачний будиночок, цілком достатньо настінного компактного газового котла. Окремий димохід для такого котла не потрібен - продукти згоряння тут виводяться назовні, безпосередньо крізь стінку.

Цей же котел здатний готувати також і гарячу воду. Для того щоб побудувати дуже недорогий дачний будиночок, у якого в проекті є лише санвузол і кухня, то настінний котел вам підійде цілком і повністю.

У тому випадку, якщо газова магістраль до дачної ділянки не підведена, то дуже розумне рішення для вас - організація системи електроживлення просто на конвекторах. Варто особливо відзначити той факт, що нагрівальні елементи такого роду в приміщенні кисень не спалюють. Конвектор системи опалення звільняти від теплоносія на літній період також не потрібно.

Важливо сказати також про те, що для організації системи водопостачання, вам буде потрібно виключно грамотне планування дачного будиночка. Саме для того, щоб системи внутрішньої каналізації та водопостачання коштували не дорого, дуже важливо, щоб сантехнічні прилади розташовувалися максимально компактно. Саме в такому випадку вам вистачить одного стояка.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті