Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Інфрачервоні обігрівачі

Інфрачервоне випромінювання

Теоретично, будь-які нагріті тіла або поверхні, з яких тепловіддача відбувається переважно через випромінювання, можна сприймати як інфрачервоні випромінювачі (інфрачервоні обігрівачі).
Теплова енергія електромагнітних хвиль, випромінюваних такими тілами поглинається навколишніми поверхнями, - стінами, підлогою, меблями тощо, нагріваючи їх, і віддається ними назад через повітря. Електромагнітне інфрачервоне випромінювання, як і звичайне світло, не поглинається повітрям, тому, незалежно від висоти розташування приладу тепло без втрат досягає будь-якої частини приміщення в напрямку його випромінювання.
При обігріві інфрачервоними обігрівачами, температура повітря практично однакова по висоті, на відміну від ситуації при обігріві конвективними приладами, і це робить відчуття людей, які перебувають у приміщенні більш комфортними.
При розташуванні в зоні дії випромінювання люди, як і навколишні предмети поглинають безпосередньо ту теплову енергію, що виділяють інфрачервоні обігрівачі. Це дозволяє проводити локальний обігрів окремих ділянок приміщення або його робочих зон і дає можливість підтримувати в них різні температурні режими. Природно, це значно знижує витрати на обігрів приміщення.
Крім цього, інфрачервоні обігрівачі можуть доповнювати інші опалювальні системи, наприклад, в тих місцях приміщення, де є дефіцит теплової енергії.

Інфрачервоні обігрівачі

Залежно від місця застосування шл-обігрівач побутовийінфрачервоні обігрівачі можна розділити на три групи: обігрівачі для житлових і громадських приміщень, інфрачервоні обігрівачі для промислових будівель та інфрачервоні обігрівачі для відкритих майданчиків і місцевості. В принципі, один і той же прилад ік-обігрівач стельовий може використовуватись в різних ситуаціях і місцях, тому такий поділ є умовним.
Инфрачервоні обігрівачі з температурою поверхні трубчастих або лампових нагрівальних елементів від 700оС до 2000о дають інтенсивний вузьконаправлений потік теплової енергії, їх випромінювання за відчуттями нагадує тепло від багаття або каміна. Саме тому такі інфрачервоні обігрівачі встановлюють на відкритих майданчиках, у приміщеннях з ік-обігрівач вуличний високими стелями, або при локальному обігріві холодних приміщень.
Інфрачервоні обігрівачі панельного типу мають температуру поверхні від 90оС до 400оС. При більш низьких температурах випромінювання більш м'яке і розсіяне, а при більш високих, - більш концентроване і вузьконаправлене.
Джерелом тепла для ІЧ-випромінювачів може бути електрика, вода, пара і газ.

Інфрачервоні обігрівачіі економічні, - обігрівають в першу чергу людей і предмети, дозволяють застосовувати локальний обігрів, підтримання ік-обігрівач промисловий газовий зниженої температури у нічний час. Інфрачервоні обігрівачі зручні в обслуговуванні та безпечні, - адже розміщуються в основному на висоті, поза зоною можливого контакту з людиною. Крім того, верхнє розташування приладів звільняє корисний простір приміщення і робить їх непомітними. Інфрачервоні обігрівачі працюють безшумно, при цьому не виникає протягів в приміщенні, а непрямий, опосередкований нагрів приміщення через предмети робить відчуття людей, що знаходяться у ньому, більш природними.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook