Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenglishpol

Теплі електричні підлоги і сучасні технології

Загальновідомо, що серед усіх видів опалення найкомфортнішими і безпечними для людини є теплі підлоги. Один з найпоширеніших принципів здорового для людини стану, - тримати ноги в теплі, а голову в прохолоді, як не можна краще втілився при даному способі обігріву приміщень.
Невисока температура поверхні теплої підлоги, крім комфортних відчуттів і відсутність ризику опіку, забезпечує з одного боку, - невелику швидкість конвективних потоків, з іншого боку, - їх природне і саме екологічне, енергоефективне і комфортне напрямок, - від низу до верху. Невисока температура підлог не провокує різке зниження вологості в приміщенні, яке характерно при застосуванні традиційних радіаторів і конвекторів, а низька швидкість конвективних потоків зводить до мінімуму рух пилу.

Види теплих підлог

Теплі підлоги бувають двох видів, - водяні і електричні. Облаштування водяних теплих підлог, - досить трудомісткий і дорогий процес, що вимагає висококваліфікованих фахівців і великих початкових фінансових вкладень.
В нашій статті мова піде про електричні теплі підлоги.

Попит на даний вид опалення в останній час стрімко зростає. Цьому в значній мірі сприяє бурхливий розвиток джерел альтернативної поновлюваної енергії та технологій в галузі енергозбереження.

Різновиди теплих електричних підлог

Обігрів підлог електрикою можна здійснювати різними способами:

  • За допомогою нагрівального кабелю довільної довжини, який укладається з клеєм змійкою безпосередньо під облицювальний матеріал підлоги, наприклад, плитку, чи попередньо в стяжку, самовирівнювальну підлогу.
    До слова сказати, таким кабелем можна обігріти сходинки ганку на вулиці, тротуарну плитку, запобігти замерзанню водозливу, каналізаційної труби або здійснити сніготанення на даху.
  • За допомогою цільних нагрівальних матів певних розмірів, які можуть поставлятися і в рулонах. Це дозволяє підібрати готове нагрівальне покриття для будь-якої площі. Нагрівальні мати укладаються безпосередньо під підлогове покриття.

Теплі електричні підлоги і сучасні технології

Сьогодні на ринку представлено досить багато виробників з широким асортиментом теплих електричних підлог.

Справедливості заради, слід зазначити, що більш широке застосування електричних теплих підлог обмежується їх високими експлуатаційними витратами, іншими словами, використовувати газ, тверде паливо і нафтопродукти для опалення все ще дешевше. І більшість виробників змирилися з цим фактом, їх асортимент представлений в основному продукцією, призначеною для додаткового або альтернативного опалення.
На щастя, не всі з них. Виробники, що поважають себе і своїх клієнтів, не можуть не йти в ногу з часом і активно впроваджують передові технології. У них теплі підлоги можуть бути ультратонкими, під ламіноване покриття. При монтажі виробів таких компаній приміняются власні іноіваційні технології з'єднання кабелів. А деякі з них вже навіть готуються до запуску виробництва кабеля з накопичувачем енергії, використання якого може дозволити здійснювати повністю автономне опалення будинку від сонячних панелей чи інших альтернативних джерел навіть без акумуляторних батарей.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook