Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як вибрати електрокотел

Широкою популярністю на ринку теплових котлів користуються електрокотли. Переваги очевидні: такі підвиди можуть без проблем встановлюватися і використовуватися в квартирі, приватному будинку, офісних приміщеннях та інших будівлях. Також вони не залежать від наявності в них палива, безпечні, не забруднюють атмосферу. На ринку теплопостачання їх величезна кількість.

Основні параметри вибору

Як самому вибрати електрокотел? Для простого споживача це завдання не з простих. Вибір слід починати з правильного підбору потужності агрегату. Якщо ви не розраховуєте на попереднє вивчення математичних формул розрахунку потужності, то запам'ятайте правило: для 10 м? площі необхідна потужність котла - 1 кВт. Котел невеликої потужності, до 6 кВт, може бути підключений до однофазної мережі з напругою 220 В. Цій же мережі вистачить і для підключення потужніших електрокотлів, - до 12 кВт.

Далі розглянемо такі нюанси.

  1. Контури. Контурів налічується 1 або 2. Одноконтурні котли використовуються для гарячого водопостачання і для опалювальної системи. Двоконтурні застосовуються при комплексному забезпеченні квартири або будинку теплом, коштують дорожче, зате рятують від необхідності купувати додаткову техніку - водонагрівач чи колонку.
  2. Встановлення. Вам належить вирішити, якої конструкції котел краще підходить, - настінний чи підлоговий. Цей параметр буде залежати від типу і розміру приміщення, де він буде встановлений, і, звичайно, від його габаритів. Для приватних будинків, як правило, вибирають підлогові моделі з великою потужністю, для квартир - настінні.
  3. Технічна комплектація. Вартість котла тим вища, чим ширші його функціональні можливості. Сенс витратити гроші зростає, якщо в результаті ви отримуєте розширені можливості техніки, безпеку і зручність використання. Від кількості додаткових систем автоматики також залежить ефективність і працездатність агрегату.

Недоліки

Як і будь-яка техніка, електрокотли теж мають свої мінуси. Правда мінусів небагато, і вони швидше вторинні при врахуванні вибору котлів. До недоліків відносяться.

  1. Прокладка комунікацій. Крім однофазних електрокотлів, в деяких випадках необхідна установка трифазних котлів потужністю 380 В, що вимагає проведення додаткових робіт з прокладання комунікацій.
  2. Аварії. Звичайно, будь-який агрегат перестає працювати, коли в мережі пропадає струм. Аварії на підстанціях, обрив проводів або віялові відключення електрики позбавляють користувачів гарячої води і опалення.
  3. Вартість експлуатації. Використання котлів на електриці є більш дорогим задоволенням, ніж котли на газі чи твердому паливі.
copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook