Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Теплі сучасні електричні підлоги від європейських виробників

Теплі підлоги являють собою одну з опалювальних систем, принцип якої полягає в підігріві підлоги. Даний вид опалення є одним із затребуваних. Його застосовують для опалювання будинків, дач, котеджів, квартир, магазинів, майстерень, гаражів та інших приміщень.

Підбір марки теплого електричного підлоги

Підбір комплектуючих вузлів та деталей до підлог проводиться з урахуванням підлогового покриття і умов його застосування. У приміщеннях для житла монтується устаткування матів універсальних нагрівальних, що складаються з двожильного кабелю і поліпропіленової сітки. Вони безпечні, екологічно чисті і добре укладаються. Такі мати застосовуються для всіх підлогових покриттів. Для влаштування теплої підлоги може так само застосовуватися двожильний екранований кабель. Він буває різної потужності, і може встановлюватись під підлоги як з дерева, так і бетону. За вартістю кабель дешевше матів, а по діаметру товщийі. Мати нагрівальні просто встановлюються під плитку, адже кабель на них вже закріплений з певним кроком.

Вибираючи марку електричної теплої підлоги, зосередьте свою увагу на відгуках покупців, наявності реального заводу-виробника, представництва в вашому регіоні і гарантії або прислухайтеся до порад фахівців.

Можливості по встановленню підлоги

Його можна встановити за двома варіантами, що відрізняються один від одного об'ємом виконуваних робіт та їх вартістю.

При проведенні планового ремонту, не особливо обмеженого в часі з очікуванням остаточного висихання стяжки від двох і більше тижнів, і наданою можливістю підняття підлоги на висоту більше трьох сантиметрів, встановлюється обладнання у вигляді нагрівального кабелю. Воно практично в два рази нижче за вартістю від укладання двожильного мата.

Під час виконання невеликого ремонту (поточного), коли не надається можливість формувати стяжку, і немає потреби в істотному збільшенні товщини підлогового покриття, монтуються двожильні мати. Встановлювати потрібно ті, які збільшують товщину статі менш ніж на пів сантиметра.

Для встановлення підлогового обладнання із застосуванням нагрівальних матів необхідне однофазне підключення 220В, яке є в кожній квартирі. Повний гарантійний термін європейських виробників на обладнання, що випускається (матів, кабелів) становить більше десяти років. При виході з ладу електричної підлоги в одній з кімнат, інші кімнати продовжують працювати. Несправності підлоги, змонтованої без порушень, усуваються спеціальною бригадою протягом одного робочого дня. Популярними виробниками теплих підлог є фірми Nexans, Profitherm, Fenix, Hemstedt і Devi.

Перевагами електричної підлоги є:

  • нагрівальні елементи візуально не видно;
  • встановлюється у всіх типах приміщень, без використання спецобладнання;
  • прогрівається рівномірно, охоплюючи всю площу;
  • простота при регулюванні необхідної температури;
  • в кожній кімнаті можлива установка індивідуальної температури, або відключення нагріву;
  • несправність можна знайти і легко усунути.

Електричнаі підлога проста та надійна. Вона встановлюється за бажанням, у всіх кімнатах або в деяких. Проста у встановленні, дешева і не вимагає особливих підготовчих робіт і навичок монтажу.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook