Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Паливні брикети.

Вибір всіх європейських країн - паливні брикети

Виробники, що знаходяться в пошуках гарної альтернативи класичним дровам і вугіллю створили вироби, які стали популярними в усьому світі. Дрова у вигляді невеликих брикетів зручні у використанні, відрізняються тривалим горінням і низькою ціною. Це не всі переваги даних виробів, про них ми і розповімо докладніше далі.

Вже багато років поспіль паливні брикети впевнено витісняють з ринку вироби, які раніше вважалися найкращими. Подумайте самі, для того щоб розпалити полум'я за допомогою брикетів вам не потрібно робити нічого, окрім як відкрити упаковку. Ніяких заготувань, пиляння та рубання. Користуйтеся готовою продукцією природного походження. Адже для створення брикетів не використовуються ніякі хімічні сполуки. Вони не виділяють неприємний запах і мають хорошу тривалість горіння.

При всіх своїх перевагах євродрова відрізняються малою вагою, що значно полегшує їх транспортування і перевантаження. Про достоїнства подібних виробів розповідають численні позитивні відгуки задоволених клієнтів.

  • Зручність використання, транспортування та зберігання.
  • Висока тривалість горіння.
  • Ви можете виробляти закладку в піч набагато рідше, ніж при використанні класичних дров.
  • Компактні розміри.
  • Зручна і чиста упаковка, вам не доведеться кожного разу бруднити руки при закладці або перенесенні виробів.
  • Вироби не вимагають ніякої додаткової підготовки до використання.
  • Вироби є екологічно чистими і гіпоалергенними.
  • Низький рівень зольності.
  • Вироби не забруднюють атмосферу.

Маючи спеціальне обладнання, можна створити пресовий верстат для брикетів в домашніх умовах. Так, в інтернеті з'являється все більше відеоуроків на цю тему. Вироби, виготовлені таким чином гарні, але вони ніколи не будуть мати всіх характеристик якісних виробів, створених популярними виробниками.

Для того, щоб купити якісні євродрова за низькою ціною, відвідайте каталог інтернет-магазину, якому ви довіряєте. Тут ви знайдете вироби, які будуть відповідати всім вашим вимогам. Консультанти допоможуть вам визначитися з вибором.

Різновиди паливних брикетів і особливості їх використання

Євродрова виготовляються з деревної тирси і соняшникового лушпиння. Тримати форму їм дозволяє натуральний клей, який виділяється в процесі пресування брикетів під високою температурою - лігнін. Сучасні лінії виробництва брикетів є кращими, так як дозволяють значно економити на опаленні.

Популярні брикети циліндричної форми виробляються за допомогою використання гідравлічних або механічних пресів із сухої деревини, яка перед цим додатково подрібнюється. Вони не включають ніяких речовин для зв'язування. За формою такі вироби найбільше нагадують звичайні дерев'яні дрова. Якщо ви хочете купити якісні брикети, простежте за тим, щоб вони мали довжину не менше 250 міліметрів і великий діаметр - не менше ніж 80 міліметрів. Чим коротші і тонші вироби, тим нижче їх якість. Це пов'язано з тим, що на дешевому обладнанні важко виробляти щільні і великі вироби.

Популярними є також вироби RUF, які за формою нагадують цеглу. Такі євродрова виробляються з тріски і тирси без додавання хімікатів. Відрізняються хорошим співвідношенням ціни і якості. Не потрібно купувати вироби РУФ, які виробляються з відходів фанерних заводів, так як вони мають в складі не тільки деревину.

Брикети Піні-Кей мають форму багатогранника з 4-6 гранями і отвір по центру. Вони створюються за допомогою пресування і випалу поверхні. Вони є найбільш теплотворними, а тому відрізняються більш високою ціною.

Відшукати вироби потрібного виду ви можете в будь-який зручний момент. В інтернеті можливий продаж не тільки в роздріб, а й оптом. Щоб скласти повну думку про товар, ознайомтеся з його описом, подивіться фотографії та відгуки клієнтів.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook