Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

З'ясовуємо, чому електричний конвектор - кращий побутовий обігрівач

В останні роки електроконвектори користуються величезною популярністю. Їх можна побачити не тільки в домашніх умовах, але в офісах, магазинах, комерційних, медичних установах. Кожна компанія, що спеціалізується на системах обігріву і кліматичній техніці, обов'язково включає цей пристрій в асортимент своєї продукції. У той же час інші побутові обігрівачі значно втратили колишню славу.

Сьогодні в інтернеті є багато магазинів, де представлений найширший вибір електричних конвекторів від провідних виробників. Їх можна купити за дуже привабливою ціною з доставкою в будь-яке місто України, з офіційною заводською гарантією і сервісним обслуговуванням. При цьому отримати персональну знижку. Давайте з'ясуємо, в чому причина популярності електроконвекторів, і якими вони бувають.

Що собою являють обігрівачі?

Зовні конвектор нагадує акуратну прямокутну металеву пластину, у якій зверху і знизу розташовані отвори. Обігрів відбувається завдяки нагрівального елементу, розташованого усередині корпусу. Управління приладом здійснює спеціальний блок, що знаходиться спереду або збоку.

Конвекційні обігрівачі поділяють за:

  • Типом монтажу. Бувають навісні - закріплюються на стіні, найчастіше під вікном, де розміщують батареї. А також підлогові моделі - мобільні трансформери. Оснащені знімними ніжками або коліщатками, можуть вільно переміщатися по приміщенню, а також кріпитися на стіну.
  • Способом управління. Залежно від термостата регулювання здійснюється механічно - найпростіший і дешевий варіант. Електронні - більш точні і мають кращу швидкодію. Програмовані оснащені дисплеєм, сучасним блоком управління, дозволяють гнучко змінювати налаштування обігріву, економно витрачають електрику. Мінус - ціна.

Чому електроконвектор?

Пристрій працює за принципом природної конвекції. Холодне повітря надходить крізь отвори внизу корпуса, проходить через нагрівальний елемент, піднімається, і теплим залишає панель завдяки розташованим нагорі щілинах.

Внаслідок такого принципу роботи електричні конвектори мають ряд переваг:

  1. Компактний розмір.
  2. Висока швидкодія.
  3. Комфортний обігрів без спалювання кисню.
  4. Довговічність - розраховані на 20 років активної експлуатації.
  5. Безшумність під час роботи.
  6. Висока ефективність обігріву.
  7. Доступна вартість.
copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook