Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як вибрати тепловентилятор

Коли настають холоди, ми починаємо замислюватися про додаткове тепло. Сьогодні виробники опалювальних приладів пропонують масу різних видів обігрівальних приладів: масляні обігрівачі, тепловентилятори, теплові гармати, теплові завіси та багато іншого. Розберемо, в чому переваги конкретно тепловентиляторів.

Головна його перевага в тому, що він дуже швидко нагрівається. За рахунок цього і обігрів приміщення відбувається набагато швидше, ніж, наприклад, з обігрівачем.
Крім цього, теплові вентилятори невеликого розміру. Відповідно, вага так само, невелика. Це дозволяє без зусиль переносити і зберігати його в зручному місці.
Більшість моделей мають регулятор нагріву. Це дозволяє зменшити або збільшити температуру нагрівання залежно від приміщення. Саме з такою функцією і варто купувати прилад.

В якості додаткових функцій у деяких приладів є відключення під час падіння. Прилад, впавши, відключається для того, щоб не сталося пожежі. Така функція скоріше відіграє роль необхідної, ніж додаткової.

Варто звернути увагу на наявність функції так званого антифризу, яка дозволяє підтримувати невелику температуру в дуже холодному приміщенні, де можливе замерзання. Адже це важливо для гаражів, складів і т.д.

Функція, що захищає прилад від перегрівання дозволяє безпечно ним користуватися. Ця функція захищає від займань.

Якщо Ви обираєте прилад, який виконаний з матеріалів, стійких до води, тоді Ви маєте ще пару додаткових можливостей використання тепловентилятора. Наприклад, нагрів у ванній кімнаті.

Як правило, всі обігрівальні прилади сушать повітря. Одні сильно, інші - менше. Тому, вибирайте ту модель, у якої є функція зволожувача повітря. Ця функція сприяє підвищенню вологості повітря. У цьому випадку не знадобиться ставити поряд з приладом чашку з водою.

Поворотні функції у тепловентиляторів не менш важливі. У цьому випадку обігрів йде в різні сторони приміщення. І, відповідно, теплі потоки будуть радувати власника з усіх боків.

Є деякі мінуси, про які так само потрібно знати при виборі та купівлі теплового вентилятора:

- високий рівень шуму, який неможливо заглушити;

- так як вентилятор все одно спалює повітря, з-за цього можуть виникнути неприємні запахи.

Враховуючи всі переваги і недоліки, знаючи, які функції Вам необхідні, можна з легкістю підібрати хороший тепловентилятор, який прослужить Вам не один сезон.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook