Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Способи монтажу модульних димоходів. Як вивести димохід назовні.

Сучасні модульні димоходи з нержавіючої сталі дозволяють без проблем встановити димохід самостійно. Але для того, щоб ваша система відводу продуктів згоряння добре працювала і була безпечною, необхідно знати основні вимоги та правила встановлення. Професіонали з димохідної компанії діляться своїми знаннями, які допоможуть змонтувати надійний і безпечний димар навіть самостійно.

Існує два способи виведення димоходу з будинку назовні:

  1. Через покрівлю.
  2. Через стіну.

Виведення димоходу через покрівлю

виведення димоходу через дах Виведення димоходу через покрівлю дозволяє встановлювати опалювальний котел в будь-якому місці будинку. При цьому труби будуть проходити через стельове перекриття і через дах. Головне завдання такого способу встановлення - забезпечити герметичність і пожежну безпеку в місцях проходження труби через стелю і дах. Щоб вивести димохід через стелю, використовується спеціальний прохідний пристрій, який вставляється в заздалегідь зроблений отвір. Потім, вже через цей пристрій проходить труба димоходу. Таким чином забезпечується герметичність і захист від загоряння матеріалів стельового перекриття.

Прохід димоходу через покрівлю також вимагає застосування спеціальних прохідних вузлів для покрівлі. Вони захищають матеріал покрівлі від загоряння і забезпечують захист від попадання опадів всередину горищного простору.

Димохід рекомендується виводити через покрівлю посередині конька даху, але так виходить не завжди. Важливо врахувати, що чим далі труба виходить від конька даху, тим вище її доведеться піднімати над рівнем покрівлі, щоб забезпечити хорошу тягу.

Виведення димоходу через стіну

виведення димоходу через стіну Виводити димохід через стіну набагато простіше. Цей варіант використовується тільки в тому випадку, коли опалювальний котел розташовується поруч із зовнішньою стіною будівлі. Труба проходить через отвір в стіні приблизно на рівні вихідного патрубка котла, а потім кріпиться кронштейнами до зовнішньої сторони будівлі. Для проходження через стіну також використовується прохідний вузол, що забезпечує пожежну безпеку і герметичність. Такий спосіб виведення димоходу вимагає обов'язкового утеплення його зовнішньої частини, щоб звести до мінімуму утворення конденсату. Можна використовувати готові модульні сендвіч-системи, які вже мають термоізолюючий прошарок.

При складанні димоходу необхідно врахувати, що в місцях проходження його через стіну, стельове перекриття чи покрівлю не повинно бути з'єднувальних модулів. Всі з'єднання повинні проводитися або перед ними, або після них.

Який би спосіб виведення димоходу ви не вибрали, дотримання норм безпеки та технології складання повинен забезпечити повноцінне і безпечне відведення продуктів згоряння від котла.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook