Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Опалення в індивідуальному будинку

На сьогоднішній день в індивідуальному будівництві застосовуються новітні технології та найсучасніші матеріали. Однак виконання циклу загальнобудівельних робіт ще говорить про те, що об'єкт має бути зданий в експлуатацію. Тому наступним кроком у цьому напрямку є монтаж систем життєзабезпечення. Вирішальне значення, зокрема, має опалення.

Суть опалення полягає у створенні комплексу елементів, що дозволяють отримувати, переносити і передавати потрібну кількість тепла в приміщення, що обігріваються. Найбільш поширеним донині є водяне опалення. Основною складовою всієї системи служить котел. Він призначений для нагрівання води, що виконує роль теплоносія. З усіх типів котлів найбільше застосування отримали газові. Втім, в якості альтернативи можуть використовуватися також агрегати, що працюють на твердому паливі, наприклад, Atmos. Вони економічні, екологічні і найбільш безпечні. Ці пристрої широко використовуються при будівництві та обладнанні котеджів.

Для ефективного теплопостачання будинку важливо якісно змонтувати систему трубопроводів. Як правило, для опалення приватних будинків застосовують однотрубну схему. Про те, які труби - сталеві чи пластикові - слід використовувати для систем опалення, фахівці сперечаються до цих пір. Хоча «консерватори» наполягають на сталевих трубопроводах, велика частина професіоналів сьогодні перейшла на пластик, що в індивідуальному будівництві повністю виправдано.

Вибираючи обладнання для опалення котеджу важливо орієнтуватися не тільки на його ціну, але і на експлуатаційні характеристики. Так, газові котли Buderus, наприклад, є досить рентабельними і надійними пристроями з повною автоматизацією. Вони безпечні і не вимагають посиленого контролю, що типово для виробів маловідомих марок. Однак незалежно від якості опалювального обладнання приміщення котельної повинно добре вентилюватися, щоб уникнути загазованості.

Крім опалення, важливу роль в індивідуальному будівництві має і система гарячого водопостачання. З цією метою в котеджах встановлюють спеціальне обладнання: газові колонки або бойлери. У міру того, як ринок став поповнюватися якісним електрообладнанням, широке застосування отримали бойлери. Зокрема, водонагрівачі Drazice мають об'єм до 2000 л і потужність 55-57 кВт.

Вони не тільки бездоганні в технічному виконанні, але також відрізняються довговічністю і естетичністю. На сьогоднішній день в приватних будинках монтують як горизонтальні, так і вертикальні моделі даного бренду.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook