Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Прохолода в подарунок

В останні роки в тренді подарунки у вигляді різних сувенірів з іменними підписами, афоризмами, логотипами компаній тощо.

Досить популярні кружки з написами типу "Вася, я люблю тебе" або "Клава - ти найкраща", які дарують жінки чоловікам на день Захисника Вітчизни чи поряд з квітами чоловіки жінкам в день 8-го Березня відповідно.
Блокноти, ручки з логотипами фірми - зараз також невід'ємні атрибути на презентаціях, при маркетингу або в рекламі будь-якої поважаючої себе компанії.

Незважаючи на те, що кружки б'ються, заряд в ручках і листки в блокнотах закінчуються, ці предмети продовжують бути самими затребуваними подарунками у вищезазначених ситуаціях внаслідок не тільки своєї простоти та невеликої вартості, а й через певну їх корисність.

І все ж сучасні технології внесли і продовжують вносити свої корективи в асортимент подарунків з логотипами і написами. Звичайно ж, це вже більш дорогі предмети, але практична їх користь і рекламний ефект куди більш значні.

У наш час вже нікого не здивуєш рекламним брелоком, ліхтариком, флешкою ??чи іншою подібною дрібничкою з логотипом. Але компанії все частіше йдуть в маркетингу далі, застосовуючи в подібних цілях більш дорогі і оригінальні предмети. Адже нинішні технології друку дозволяють нанести логотип чи текст практично на будь-яку поверхню.

Вентилятор з логотипом

Сьогодні доступний оригінальний подарунок для близької людини з індивідуальним підписом чи малюнком може зробити будь-який бажаючий навіть через інтернет.вентилятор з логотипом

Одним з таких пам'ятних і корисних подарунків може бути портативний вентилятор з логотипом або написом.
Такий вентилятор працює від звичайних батарейок, легко поміщається в долоні, легко вмикається і вимикається натисканням кнопочки на корпусі. Його лопаті виготовлені з міцного, але еластичного матеріалу, який не пошкодить вас при контакті, на його корпусі може бути присутнім і ліхтарик. Але головне його достоїнство не в цьому.

Призначення цієї крихітки таке ж, як і у всіх її великих "родичів" - настільних, підлогових чи стельових вентиляторів - створення потужного струменя повітря. І справляється вона з цим завданням, треба сказати, непогано. Безумовно, радіус дії, тобто обдування портативного вентилятора набагато менший, ніж у перерахованих вище пристроїв, але в цій локальності може бути і його перевага. Адже ви можете скористатися можливістю охолодити будь-яку частину свого тіла в будь-якому місці і при будь-якому його положенні. Невелике дзижчання моторчика, - мабуть єдиний недолік даного приладу, з яким, здається, можна змиритися в 30-ти градусну спеку за відсутності інших способів створити прохолоду навколо свого виснаженого спекою тіла. А напис чи логотип на корпусі буде для вас постійним нагадуванням, хто дарував вам таку чудову можливість.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook