Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Вентиляція в приватному будинку

Вентиляційна система в приватному будинку повинна проектуватися до початку будівництва, так як її елементи необхідно приховати під елементами обшивки стель або стін. Елементи вентиляційного обладнання підбираються з урахуванням будівельних матеріалів, які будуть використовуватися при будівництві. В цегляних будинках монтаж вентиляційної системи не складе труднощів, але що робити, якщо будинок дерев'яний.

Чому потрібна вентиляція в дерев'яному будинку?

Сьогодні купити вентиляційне обладнання ви зможете у багатьох компаній і в магазинах будівельних матеріалів. Але перш ніж робити покупку, потрібно з'ясувати, навіщо потрібна вентиляція в дерев'яному будинку? Як стверджують вчені, людина здатна виробляти 1 кг вуглекислого газу на добу, а також його тіло випаровує до 1,5 кг вологи. Перебуваючи у невентильованому приміщенні, людина наповнює його вуглекислим газом і вологою, що може викликати дискомфорт і погане самопочуття.
Вентиляційна система необхідна в будинках, щоб проводити видалення вуглекислого газу з приміщень, зайву вологість, неприємні запахи і інші види забруднень.
Але при цьому вентиляція й здійснює обмін забрудненого повітря на потік чистого і насиченого киснем повітря. Гарна циркуляція повітря у вашому домі позитивно позначиться на самопочутті і забезпечить комфорт усіх домочадців.

Якщо вентиляційне обладнання встановлено і налаштовано правильно, то ви навіть не зможете помітити його роботу. При цьому зможете відчути, наскільки якісним стало повітря в будинку і покращився комфорт проживання. Ви зможете позбутися від надлишків вологи, що запобігає появі грибків і плісняви.

Як влаштована вентиляція?

У багатоквартирних будинках в місті система вентиляції заснована на природному повітряному обміні, який відбувається за рахунок циркуляції повітряних потоків. Повітря може видалятися з квартири через вентиляційні канали, які зазвичай знаходяться на кухнях і санвузлах, а надходити через щілини у вікнах і дверях.

Для забезпечення циркуляції повітря в заміському будинку можна використовувати одну з трьох типів вентиляції:

  • Природна - використовується в старих будівлях, які не мають герметичних вікон і дверей, що дозволяє забезпечити вільну циркуляцію повітря.
  • Витяжна система використовується в поєднанні з природною вентиляцією. Тобто ми примусово витягуємо забруднене повітря з приміщення, а через щілини і інші отвори свіже повітря з вулиці затягується в приміщення.
  • Припливно-витяжна вентиляція забезпечує примусово і витяжку і приплив повітря. Для встановлення такої системи дуже важливим є правильний розрахунок, призначення та об'єми приміщень.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook