Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Рекуператори у вентиляції.

Сучасні умови диктують особливе ставлення до використання енергоресурсів як на державному рівні, так і на рівні рядового обивателя. Постійно зростаючі ціни на паливо і електроенергію спонукають кожну розсудливу ??людину вживати всіх можливих заходів для зниження їх споживання при мінімальному впливі на умови комфортного перебування як у житлі, так і на робочому місці.

На щастя, сьогодні, завдяки сучасним технологіям створено велику кількість обладнання і матеріалів, що забезпечують значну економію ресурсів у порівнянні із зовсім ще недавніми часами.рекуператор

Особливо наочно це проглядається в розвитку вентиляційного устаткування та комплектуючих.
Одним з таких комплектуючих є пластинчастий або перехресноточний рекуператор - хороше теплообмінне обладнання, що дозволяє заощадити чималу кількість коштів на нагрів або охолодження повітря в системах припливної вентиляції.

Чому це важливо?

Як відомо, повноцінна якісна вентиляція передбачає примусову подачу в приміщення будівлі свіжого повітря з вулиці і видалення з них відпрацьованого повітря, насиченого вологою, вуглекислим газом і іншими шкідливими речовинами, в залежності від призначення цих приміщень.
У холодну пору, коли в будівлі штучно підтримується певна температура за допомогою системи опалення, значна кількість тепла безповоротно видаляється з приміщень витяжною вентиляційною системою. Такі тепловтрати складають значну частку в загальних тепловтратах будівлі.

Як це працює

Перехресноточний рекуператор, встановлений в системі вентиляції будівлі, дозволяє відібрати частину тепла витяжного повітря і передати її на нагрів припливного. При цьому, витяжне та припливне повітря не змішуються, а теплообмін відбувається через найтонші пластини, з яких складаються два взаємопересікаючих канали рекуператора. Ефективність такого рекуператора може становити від 60 до 80%, залежно від параметрів витяжного повітря, його пропорції до припливного а також від характеру роботи вентиляційних систем даної будівлі.

Щось подібне відбувається і влітку у кондиціонованих приміщеннях, коли на охолодження теплого зовнішнього припливного повітря витрачається значна кількість енергії.
У даній ситуації в рекуператорі відбувається часткове охолодження припливного повітря витяжним і теплове навантаження на компресорно-конденсаторний блок припливної системи також відповідно знижується.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook