Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Вентиляція і безпека

Ніяка адекватна людина не стане заперечувати, що вентиляція - це необхідність. І якщо раніше вентиляція в жилих приміщеннях і навіть в громадських і промислових будівлях дуже часто забезпечувалася природним шляхом, то сьогодні про це і говорити не доводиться. У наш час тотальної економії, термо- і звукоізоляції і герметизації природна вентиляція зведена до нуля і в деяких випадках навіть і не розглядається як будівельно-технічне рішення.

Про вплив відсутності або поганої вентиляції на наше самопочуття і здоров'я сказано чимало і це дійсно важливе питання. Набагато менше говорять про те, яку реальну небезпеку для нашого життя могуть представляти ці чинники. Наведемо лише кілька прикладів, щоб це стало більш зрозуміло і щоб при зведенні будівель будь-якого призначення системи вентиляції та димовидалення в них були об'єктами особливо пильної уваги, а для їх проектування та інсталяції залучалися компанії з великим досвідом роботи в цій сфері, що мають в своєму складі кваліфікованих фахівців.

Найперше, що спадає на думку, так це величезна кількість нещасних випадків, пов'язаних з неправильною експлуатацією печей, котлів та інших агрегатів та приладів для опалення житлових приміщень. Левову частину з них становлять випадки, де винуватцем була чи погана вентиляція чи її відсутність. Отруєння чадним газом, вибухи від накопичення горючих газів - найбільш часті нещасні випадки, що призводять до смертельних наслідків. Тому і при будівництві будинку і його експлуатації потрібно ретельно підійти до цього питання і враховувати всі вимоги і побажання як проекту, так і газових або пожежних інспекторів. Це дійсно серйозно як для вас особисто, так і для ваших близьких.

Друге в більшій мірі стосується місць масового перебування людей. Різні торгово-розважальні центри, кінотеатри, спортивні споруди, гіпермаркети тощо повинні мати не тільки якісну вентиляцію для забезпечення гарного самопочуття людей, що перебувають в них. Вони повинні бути оснащені і ефективними справними системами протидимної припливної вентиляції та системами димовидалення. Нехай Бог збереже нас усіх від будь-яких стихій чи катаклізмів, але на слуху не один випадок, коли саме несправності цих систем привели до масової загибелі людей. Тому тут найперше важливі кваліфікація і досвід фахівців, від проекту до інсталяції і експлуатації цих систем.

Можна згадати також про можливо менш часті, але все ж такі що мають місце випадки загибелі від вибухів чи отруєння речовинами на виробництві, причиною яких була також чи несправна вентиляція чи її відсутність.

Все вищевказане говорить про важливість вентиляції не тільки для нашого здоров'я, але і для нашої безпеки.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook