Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Бабусині пиріжки

конвекційні печіУ кожного покоління свої специфічні асоціації з дитинством. Хтось пережив важкі повоєнні часи, комусь пощастило побувати внуком Ілліча, хтось мав нагоду відчути на собі перебудову і нелегкі 90-і, а хтось і поняття про все це не має, але не менш щасливий у своїй віртуальній реальності. Хтось у роки свого зростання бігав босоніж по сільских стежках, хтось ховався по підворіттях та підвалах занедбаних міст, а когось не можна відірвати за вуха від мультиків чи улюбленої гри на плашеті або у смартфоні.

Та чи не у всіх нас є один спільний дуже приємний спогад - запах гарячого тіста - хліба, булки чи пиріжків, що пекли для нас наші бабусі і мами. У кожного було по своєму, чиясь бабуся робила це в печі, чиясь - у звичайній побутовій духовці чи навіть і в мікрохвильовці. Проте кожен з нас пам'ятає, як, просинаючись зранку, ми під впливом магії неймовірного аромату, ледве протерши очі, бігли на кухню, де нас пригощали якимсь черговим смаколиком. Зазвичай, частіше це робили наші бабусі, у них і часу і досвіду більше, та й мабуть, онукам завжди хочеться зробити щось краще, як дітям.

Сучасний темп життя залишає все менше часу для нашого особистого життя, сім'ї, дітей, для спілкування один з одним. І це зачіпає не тільки нас самих, але й наших мам і навіть бабусь. Парадокс сьогодення, - високі технології у побуті, безліч гаджетів і засобів комунікації, здається,- мало б вивільнитися стільки часу на себе і близьких, а воно - навпаки. Часу все менше і менше, нічого не встигаємо, зв'язки між батьками та дітьми, бабусями, дідусями та внуками слабшають. Безумовно, в кожного по-різному, але на жаль такий "тренд" має місце...
На щастя, не все так погано і сучасна цивілізація приносить багато позитивних речей. Мабуть все-таки, більше позитивних, ніж негативних. Звичайно, бабусину любов не замінить ніхто і ніщо, та новітні технології принаймні намагаються хоч якось компенсувати її відсутність.

Особливо це відчутно у сфері промислового та домашнього випікання. Сучасне обладнання для цього має надзвичайно широкий асортимент. Це і подові печі, і печі для піци, електричні духовки, конвекційні печі, тощо.
Кожний супермаркет, кафе, ресторан чи невеличка кав'ярня, що поважають себе і своїх клієнтів, намагаються мати власне обладнання для випічки. До слова, хороших вітчизняних виробників цього обладнання вже немало.

Заскочив вчергове у мінімаркет за хлібом. Ну і вчергове не зміг втриматись, пішов на запах - до відділу з випічкою. Знову згадались бабусині пиріжки... такі були смачні... От вже ці мерчандайзингєри, хитрющі які! Але ж пиріжки як пахнуть! Треба кілька купити дітям... та й собі з жінкою :)

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook