Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Пилосос і здоров'я

Наше здоров'я залежить від багатьох факторів. Від того, чим ми харчуємось, який спосіб життя ведемо, психологічний клімат навколо нас, тощо. Та чи не одним з найважливіших з них являється повітря, яким дихаємо, точніше, його якість.

Одна справа, - зовнішнє повітря, яке ми вдихаємо на вулиці. Тут, як то кажуть, ніде не дінешся. Якщо ми проживаємо у місті з великими промисловими викидами та щільним автомобільним трафіком, то єдине, що ми можемо робити зі свого боку, так це виїзджати у вихідні на природу, до річки, лісу чи декілька раз на рік - в гори і на море.

Інша річ, - повітря, що оточує нас щодня вдома і на роботі, яке ми вдихаємо більшу частину свого життя, коли працюємо чи відпочиваємо, спимо.
Безумовно, існують відповідні кліматичні системи, що призначені як для подачі у приміщення очищеного, підігрітого або охолодженого повітря ззовні, так і для обробки повітря у самій будівлі. Проте, тут мова йтиметься дещо про інше.

Створюючи комфорт вдома чи будь-де в іншому місці, людина оточує себе багатьма речами. Меблі, килимові покриття, різні елементи інтер'єру і навіть одяг, все це дає нам тепло, затишок, відчуття спокою і впевненості. Проте, є інший бік впливу цих речей на наше життя і здоров'я. Усі вони мають здатність вбирати і накопичувати на собі пил - залишковий продукт нашої ж життєдіяльності. Рухаючись по приміщенню, роблячи зовсім незначні рухи, ми збурюмо за собою потужну хмару мікрочастинок різного походження і згодом вимушені їх же і вдихати. Не заглиблюючись у деталі складу цих повітряно-пилових сумішей, можна з упевненістю стверджувати, що користі для нашого здоров'я від такого дихання мало, а шкода може бути суттєвою.пилосос з аквафільтром
Завдяки технічному прогресу, що увірвався в життя і побут людей наприкінці минулого століття, пилосос став справжнім проривом у домогосподарюванні, суттєво полегшивши ритуал видалення пилу з килимів, меблів, одягу та іншого мотлоху, яким ми себе добровільно оточили.

Знову ж таки, не заглиблюючись у нюанси роботи пилососу, відзначимо тільки, що цей агрегат, протягуючи через себе запилене повітря і очищаючи, викидає його назад, у приміщення. І от тут, власне, одним з напрямків постійного вдосконалення цієї техніки і є ступінь очищення повітря, що виходить з пилососу. Погодьтесь, що якщо навіть і незначна частина пилу знову в збуреному стані повертається у приміщення, хорошого в цьому мало.

Одним з найбільш ефективних у цьому відношенні способом очистки запиленого повітря являється використання водяного, так званого аквафільтра. Пилососи з аквафільтром не тільки затримують весь пил на 100%, вони легші в обслуговуванні, не потребують одно- чи багаторазових мішків, освіжають повітря, зволожуючи його, що особливо важливо в опалювальний сезон. Після прибирання вам залишається лише викинути вологий бруд і промити фільтр з контейнером.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook