Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Стабілізатори і комфорт.

Комфорт у будинку - не на жарт широке поняття. Коли у вашій оселі все гармонійно, - затишно, взимку тепло, влітку прохолодно, грає музика, побутова техніка справно виконує свої обов'язки, - холодильник холодить, пральна машина пере, посудомийна миє посуд, пилосос пилососить і т.п., - тоді всім добре. Ви і ваша дружина задоволені, діти зайняті своїми справами, в домі панує мир і спокій.

Сьогодні ми настільки звикли до всіх принад цивілізації, що часом забуваємо, що є джерелом і основою нашого комфортного проведення часу і вдома, і на роботі. І як тільки з якоїсь причини ні з того, ні з сього в приміщенні пропадає електрика, ми починаємо розуміти, наскільки ми від неї залежимо. Електроенергія сьогодні є безальтернативною базою сучасної цивілізації. Нею рухаються всі наші домашні побутові помічники, на виробництві - все обладнання, важко уявити без світла нічні міста та мегаполіси.

Але наш комфорт і спокій залежать не тільки від наявності напруги в мережі, але і від її якості. Навантаження на мережу постійно зростають, лінії й енергетичне обладнання часто застаріле і не завжди справляється з навантаженнями, що тягне за собою скачки напруги в мережі.

Більшість побутової техніки, що оточує нас, не розрахована на такі перепади в мережі і часто з цієї причини виходить з ладу. Промислове устаткування не менш чутливе до якості напруги. 

Щоб уберегти себе, своїх близьких і колег від подібних неприємностей, можна завчасно подбати, щоб напруга на лінії відповідала параметрам, необхідним для нормальної роботи вашого обладнання або техніки. Для цього й існують спеціальні пристрої, такі як стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення тощо. 

Наприклад, для котеджів, офісних, або невеликих виробничих будівель можна купити стабілізатори напруги трифазні і спати спокійно, забувши про проблеми в електромережі. Пристрої забезпечать вам напругу з мінімальними коливаннями, безпечними для обладнання та непомітними для вас.

Якщо перебої з електропостачанням занадто часті, можна і потрібно обзавестися джерелами безперебійного живлення відповідної потужності. При аварійній пропажі струму на лінії такі прилади дозволять завершити роботу комп'ютера чи іншої техніки в нормальному штатному режимі, дозволивши, наприклад зберегти дані для подальшої роботи, просто запобігти поломці техніки або забезпечити безпечне завершення якогось технологічного процесу.

Якість електропостачання в країнах пострадянського простору, звичайно ж залишає бажати кращого, але щоб не залежати від неї, краще заздалегідь подбати придбати якісь відповідні даній ситуації пристрої. Це стовідсотково саме той випадок, коли заощаджувати не варто.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook