Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Вишукані брендові каміни - не тільки тепло.

Значення виразу "сімейне вогнище" своїм корінням сягає дуже далеко, за часів первісної людини, коли багаття в печері, одному з першому його помешкань в буквальному сенсі було основою і базою тепла, затишку і комфорту, а також основним інструментом приготування їжі.

З розвитком цивілізації значення цього виразу стало набувати більш широкого і абстрактного змісту, а використання відкритого вогнища в житлових приміщеннях скоротилося до мінімуму. Вже в середні віки відкритий вогонь в помешканні став символом знатності, аристократизму і достатку. У той час дуже модним і престижним стало мати у себе в будинку камін - спеціально облаштоване місце для вогнища, що грав до того ж чималу роль і для обігріву даного приміщення.

каміни Споглядання палаючого вогню завжди заворожує і утихомирює, а тепло від нього має особливу неповторну енергетику. Що може бути романтичніше вечері біля каміна, скільки творів мистецтва створено майстрами тихими вечорами біля відкритого домашнього вогнища!? Камін завжди був і буде символом тепла, затишку, романтики, душевного задоволення і благополуччя.
У наш час, незважаючи на великий прорив в технологіях утеплення і опалення наявність живого вогнища в будинку не втратило своєї актуальності, як не дивно, навпаки, каміни зараз переживають друге народження. камін
Мало того, під впливом моди з'явилося багато електричних приладів опалення, так званих псевдокамінов, що імітують камін і вогонь в ньому.

Сьогодні справжні каміни стали вже невід'ємною частиною інтер'єрів будинків людей із середнім і високим рівнем доходів. Сучасні технології у виробництві матеріалів сьогодні дозволяють створювати інтер'єри з камінами надзвичайної вишуканості і краси. Дизайнерські рішення часом вражають своєю неординарністю.
Створення камінів та інтер'єрів з ними сьогодні стало справжнім мистецтвом. стильний камін Як і в будь-якому мистецтві, у створенні камінів та інтер'єрів з ними є своя еліта,- автори і бренди, роботи яких особливо цінуються в середовищі відомих і багатих людей. Авторські та брендові каміни і інтер'єри дійсно вражають, і не дивлячись на чималу вартість, користуються великим попитом.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook