Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русскийen

Кондиціонери для дому та дачі. Користь чи шкода?

Дискусія про шкідливий вплив кондиціонера на здоров'я людини виникла відразу ж після його винаходу. Незважаючи на те, що дана техніка істотно поліпшила побут і комфорт людей, особливо тих, хто проживає в умовах високих температур, в позитивну сторону змінила самопочуття багатьох людей, що в силу своїх занять чи стану здоров'я страждають від спеки, знайшлося багато і таких, на яких на їхню думку кондиціонер впливає негативно. Не будемо судити, наскільки об'єктивними є такі їх висновки, адже кожна ситуація вимагає окремого аналізу.
Не дивлячись на постійні атаки опонентів використання кондиціонерів в будинку чи на дачі, тобто в побуті, побутові кондиціонери, постійно вдосконалюючись, невблаганно завойовують все більш північні широти.

Справедливості заради слід зазначити, що аргументи противників кондиціонерів виникли не на порожньому місці. У кожного з них своя історія, свій особистий перший досвід "спілкування" з даною технікою. Але скоріше за все, загальними для усіх них можуть бути як особливості їх здоров'я, так і спосіб експлуатації кондиціонера при цьому першому досвіді.

Безумовно, людина, що потрапила під струмінь охолодженого до +18...+20оС повітря після перебування певний час на 30-градусній спеці піддає свій організм великому стресу. Ще гірше, якщо вона при цьому спітніла і періодично повторює таку процедуру. Навіть найзагартованіший організм на це відповість адекватно - як мінімум нежиттю або кашлем. Для менш міцних людей, а при сьогоднішній екології таких більшість, наслідки можуть бути значно серйознішими.

Другий момент, який міг послужити аргументом противників кондиціонерів.
В процесі роботи кондиціонера на охолодження на випарнику внутрішнього блоку утворюється конденсат, який збираючись в піддоні блоку, виводиться назовні або в каналізацію через дренажний канал. При поганій роботі дренажної системи та нерегулярній роботі кондиціонера (з перервами) залишки конденсату у піддоні блоку можуть бути джерелом неприємних запахів і утворення грибків, що в свою чергу може стати причиною алергії мешканців будинку.

Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок, що кондиціонер може не бути благом для будинку з ряду причин, і щоб змінити це становище на зворотне, - потрібно усунути ці причини. Простіше кажучи, щоб кондиціонер для вашого будинку став справжнім джерелом комфорту, потрібно дотримуватися певних правил.

По-перше, при монтажі внутрішнього блоку потрібно врахувати, щоб струмінь охолодженого повітря не був спрямований в робочу зону, тобто туди, де більшу частину часу будуть перебувати мешканці будинку (ліжко, диван, робочий стіл, дитячий куточок і т.п.). Дренажна система повинна забезпечувати повне відведення конденсату з внутрішнього блоку.

По-друге, потрібно проводити регулярне періодичне сервісне обслуговування кондиціонера силами професіоналів, чистку теплообмінників і дренажної системи. Це важливо не тільки для довговічної якісної роботи самого обладнання, а й для уникнення виникнення різних грибків у внутрішньому блоці.

По-третє, необхідно виховати в собі і своїх рідних звичку правильної експлуатації кондиціонера. Температура, що виставляється на внутрішньому блоці пультом не повинна бути нижчою зовнішньої більш ніж на 5оС. По можливості потрібно користуватися наявними у вашому пристрої опціями, такими як зміна потоку повітряного струменя, швидкості вентилятора, таймер тощо.

До всього треба підходити з розумом і тоді вся побутова техніка в вашому домі буде приносити вам тільки користь і задоволення.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook