Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Конфорки для електроплити

Електрична плита - це головний помічник на нашій кухні. Напевно, кожен з вас хоча б один раз у своєму житті опинявся в ситуації, коли під час сильної грози у вас відключали електрику. Добре, якщо обрив кабелю або іншу неполадку на лінії усунули через 30 хвилин, але якщо це зайняло кілька годин, ви опиняєтеся відірваними від вашого повсякденного життя. Благо такі ситуації в сьогоднішній час відбуваються нечасто, тому звання «головної» в електроплити цілком виправдане. Їсти нам хочеться завжди, а без електроплити ми не зможемо прожити і дня. Хоча в даний час численні виробники пропонують різноманітну їжу, яка не вимагає приготування.

Електроплита вперше була винайдена в 1883 році канадським винахідником Томасом Ахерном. Перша спроба виявилася невдалою, але пізніше в 1892 році він продемонстрував, як за допомогою неї можна приготувати приголомшливі страви. Але винахідник більше не став вдосконалити свій прилад. Цю ініціативу підхопив Еміл Ратенау - засновник компанії AEG. Саме він зміг довести електроплиту до досконалості.

Основним елементом електричних плит є конфорки. Конфорки для електроплит бувають чавунні, що виробляють з чавуну і склокерамічні - зі склокераміки.

Чавунні конфорки найбільш звичні, тому що їх використовують на протязі останніх десятиліть. Їх особливість полягає в тому, що підносячись над плитою, вони можуть сприяти випадковому перекиданню посуду, а також створюють складнощі при складанні. Крім цього, вони повільно нагріваються самі і, відповідно, повільно нагрівають посуд. При цьому, говорячи про енергоспоживання, не можна сказати, що такі конфорки економічні. Перевага ж їх полягає в тому, що на них можна встановлювати абсолютно будь-який посуд з будь-якого матеріалу з дефектами на дні. Що стосується вартості, то ціна на них "не кусається".

Склокерамічні конфорки відносяться до сучасних варіантів. У таких конфорках, нагрівальний елемент, який знаходиться під ними, передає тепло строго вертикально, тому в процесі приготування, нагрівається тільки конфорка, а не вся поверхня плити. Нагріваються такі конфорки моментально і швидко остигають. Склокерамічні поверхні дуже міцні, стійкі до різних ударів. На таких конфорках однаково зручно готувати як в каструлі, так і в гусятниці, і в посуді з термостійкого скла.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook