Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Піч для піци

Великою популярністю сьогодні користуються підприємства в сфері громадського харчування, і особливо піцерії. Різноманітність найсмачніших страв, швидкість обслуговування, затишна атмосфера закладів - завжди привертають нових гостей. Центральним елементом все ж залишається піца, яку люблять і діти, і дорослі. Висока якість приготування цього шедевра можлива тільки завдяки використанню професійної печі для піци.

Устаткування використовується ресторанами, кафе, барами, готелями. Піч для випічки піци вирізняється високою продуктивністю, всебічною термічною обробкою продуктів. Тісто не пригорає по краях, начинка залишається соковитою, апетитною з неймовірним запахом. У піцеріях ці агрегати є центральними елементами. Якість печі багато в чому визначає і якість самої піци, що впливає на конкурентоспроможність закладу громадського харчування. Приділіть належну увагу вибору обладнання і будьте впевнені в успіху.

Професійні печі для піци: види і техособливості

Купуючи обладнання, слід визначитися з принципом його роботи. Оскільки від цього безпосередньо залежить кінцевий результат випікання. Розрізняють такі типи печей:

  • конвеєрні
  • дров'яні
  • подові

У конвеєрних печах для піци використовуються наступні елементи нагріву - ТЕНи або кварцові лампи. Страва готується швидко, але обладнання є досить енерговитратним. До того ж, займає багато робочого простору. Дров'яні печі також не користуються великою популярністю через свою непрактичність. Агрегати коштують досить дорого і споживають багато палива, що і робить їх нерентабельними. Експлуатація такого обладнання потребує спеціальних навичок і навчання.

На сьогоднішній день найбільш поширеними є подові печі. За конструкцією агрегати бувають 1-но, 2-х або 3-ярусні. Продукт поміщається на спеціальну поверхню з каменю, рідше з кераміки. Така поверхня для випічки характеризується унікальними теплоакумулятивними властивостями. Под швидко досягає необхідний рівень температури, довгий час його утримує.

Подові печі для піци бувають електричні та газові. У першому випадку нагрів камери, що випікається відбувається за допомогою ТЕНів. Робоча t° нижнього та верхнього елементів нагріву регулюються окремо в діапазонах від 0 до 600°С (залежить від моделі). Устаткування для піцерії даного типу зазвичай оснащене спеціальною системою енергозбереження. Нагрівання в газових печах відбувається за допомогою газового пальника.

Вартість агрегатів ще залежить від кількості секцій для випічки, внутрішніх розмірів камер. Перед вибором зверніть увагу на кількість ТЕНів в кожній камері. Чим їх більше, тим рівномірніше будуть проходити потоки гарячих хвиль і якісніше готується піца.

Купити піч для піци можна і через Інтернет, на спеціалізованих сайтах за вигідною ціною. Як правило, такі компанії забезпечують і повну технічну підтримку з питань встановлення та підключення, а на продукцію надається гарантія. Доставка може здійснюватись зручним для Вас способом в будь-який населений пункт країни.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook