ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Плюси і мінуси енергозберігаючих лампочок

Штучне освітлення міцно увійшло в наше повсякденне життя і зараз без нього уявити наше існування просто неможливо. Воно необхідне для життя людей, для їх роботи і відпочинку. Звичні лампи розжарювання змінилися енергозберігаючими або по-іншому - люмінесцентними лампами.

Сьогодні ці вироби є у кожному будинку, і вони мають як свої переваги, так і недоліки. Випромінювання світла від них відбувається за допомогою газоразрядного джерела, що проходить через колбу і газ, що знаходиться в ній.

Плюси енергозберігаючих ламп:

  1. Одним з головних плюсів даних виробів є їх величезна світлова віддача, яка перевищує показники інших ламп в кілька разів. Це означає, що майже вся електрична енергія перетворюється на світло, на відміну від лампочок розжарювання, у яких величезна кількість електроенергії йде на нагрів дроту з вольфраму.
  2. Тривалий термін служби люмінесцентних виробів становить від шести до п'ятнадцяти тисяч годин горіння. За цим пунктом такі лампочки перевищують звичайні лампи розжарювання в двадцять разів.
  3. Освітлення, виконане за допомогою люмінесцентних ламп, може бути трьох видів - це денне, тепле і природне.
  4. Такі вироби виділяють дуже мало тепла, тому їх з успіхом можна використовувати для тендітних світильників, бра, в люстрах.
  5. Енергозберігаючі лампи світять рівномірно і м'яко, адже освітлення відбувається по всій її площі колби. Завдяки цьому, людське око не стомлюється.
  6. Розетки і вимикачі піддаються невеликому навантаженню мережевої напруги.

Мінуси:

  1. Одним з головних недоліків енергозберігаючих лампочок є їх мерехтіння і довга фаза розігріву, яка може становити до двох хвилин поки світло не стане максимально яскравим.
  2. Якщо перебувати в безпосередній близькості від таких лампочок, тобто на відстані меншій, ніж тридцять сантиметрів, то може бути завдано шкоди шкірі людини. Це пов'язано з великою кількістю ультрафіолетового випромінювання, що виділяється приладом. Але якщо знаходитися від нього далі вищевказаного відстані, то шкоди не буде. З цієї ж причини не рекомендується використання в будинках і квартирах ламп, що мають потужність більше двадцяти двох ват.
  3. Енергозберігаючі лампочки не пристосовані до роботи при низьких температурах від мінус п'ятнадцяти - двадцяти градусів Цельсія. Якщо ж температура висока, то знижується інтенсивність світла.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті