Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Кліматична побутова техніка

Кліматична побутова техніка - це техніка, яка використовується в побуті, призначена впливати на мікроклімат приміщення, тобто змінювати і підтримувати в ньому певну температуру повітря, вологість або склад.

Умовно побутову кліматичну техніку можна розділити на кілька груп:

  • побутові вентилятори
  • кондиціонери
  • обігрівачі
  • очищувачі та зволожувачі

Побутові вентилятори

Ця техніка стала досить популярною останнім часом для встановлення в вентиляційні канали санвузлів і душових. В значній мірі це пов'язано з масовою заміною в оселях вікон на металопластикові. Зменшуючи в приміщеннях тепловтрати з одного боку, металопластикові вікна з іншого боку зводять нанівець природну вентиляцію, що в свою чергу призводить до збільшення вологості і утворення грибка в тих приміщеннях. Побутові вентилятори створюють примусове розрідження в душових і санвузлах, видаляючи таким чином з них вологу і запахи.

Кондиціонери

З усіх видів кондиціонерів до побутових можна віднести мобільні кондиціонери і спліт-системи настінного типу. Основне призначення кондиціонерів - зниження температури під час літньої спеки. Вони пропускають через свій теплообмінник повітря приміщення, очищають його в незначній мірі, охолоджують і подають назад.
Мобільні кондиціонери являють собою моноблок і основним недоліком його є необхідність відводу тепла від конденсатора назовні приміщення. Кондиціонер спліт-система складається з двох блоків, внутрішнього, що встановлюється безпосередньо в приміщенні і зовнішнього. Це є одночасно його і перевагою (зменшення шуму і збільшення ефективності роботи) і недоліком (складність монтажу).

Більшість сучасних кондиціонерів можуть працювати в режимі теплового насоса, тобто на обігрів в перехідний період, а деякі моделі і при мінусових температурах зовнішнього повітря.

Обігрівачі

Асортимент даної техніки сьогодні надзвичайно широкий. Це і невеликі "дуйчики" - тепловентилятори, що дозволяють за короткий час нагріти невелике приміщення або обігрівати локально робочі зони, і традиційні масляні радіатори, і електричні конвектори.
Останнім часом досить популярними стали обігрівачі інфрачервоного випромінювання. Дані прилади випромінюють хвилі інфрачервоного діапазону, нагріваючи безпосередньо предмети, на які спрямовані. Це дозволяє застосовувати їх де завгодно, навіть на вулиці. Можуть бути як настільними, так і підлоговими або підвісними, в залежності від місця застосування.

Очищувачі та зволожувачі

Відносно молодий вид кліматичної техніки, яка застосовується в побуті. Умовно винесено в одну групу, так як часто поєднує в собі обидві функції: очищення повітря і його зволоження.
Дані прилади пропускають через себе за допомогою вбудованого вентилятора повітря, очищають його і в більшості своїй - зволожують.
Один з видів такого обладнання - так звані мийки повітря. Тут повітря пропускається через спеціальний вологий картридж, очищується від найдрібніших частинок пилу і одночасно зволожується.
Інший вид приладів - ультразвукові зволожувачі, де зволоження відбувається за рахунок дрібних крапель рідини, які утворюються внаслідок коливань ультразвукової частоти.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook