ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Комфорт і побутова техніка

Коли ми облаштовуємо своє житло, про майбутній комфорт у ньому слід подбати з самого початку робіт. І немає значення, чи це проводиться ремонт старенької «хрущовки», чи будується будинок з нуля. Є моменти, не врахувавши які завчасно, ми можемо не тільки позбавити себе задоволення користуватись у майбутньому всіма благами цивілізації, а й наразитися на проблеми переробки чи навіть перебудови елементів конструкцій житла вже після завершення оздоблювальних робіт.

Мова не тільки про добре утеплення вашого житла, про металопластикові вікна та гарні двері, сучасний економний котел чи ефективну вентиляцію. Це, звичайно ж, базові речі, без яких неможливо створити хороший клімат в домі та комфорт у ньому. Але є ще багато на перший погляд дрібниць, без яких сьогодні наше повсякденне життя назвати комфортним вже буде неможливо.

Рівень розвитку технологій, техніки та добробуту людей у наш час підняв планку поняття комфорту на порядки вище у порівнянні з минулим століттям. Мобільні телефони, автомобільні навігатори, супутниковий зв'язок, - про це наші діди не могли навіть і мріяти. З’явилась маса речей, які можуть значно покращити наш побут та мікроклімат в приміщенні, полегшити рутинну хатню працю, чи взагалі звільнивши від неї, зробити наше щоденне життя цікавішим і більш продуктивним. Пральні та посудомийні машини, кондиціонери та кухонні комбайни, телевізори та пилососи, - ця та інша побутова техніка вже перестала бути предметом розкоші, а стала звичайними домашніми помічниками та друзями у наших будинках.

Саме тому, одне з важливих завдань при облаштуванні нашої оселі – зробити її максимально адаптованою до сучасних викликів і можливостей. Простіше кажучи, передбачити можливість підключення та інсталяції різноманітної техніки у різних куточках нашого будинку чи квартири, там де це може бути необхідно. Це зробити варто навіть тоді, коли придбання того чи іншого приладу, - у більш віддаленій перспективі.

Головне і спільне, що потрібно забезпечити для всіх наших домашніх помічників – це електричне живлення. Для цього потрібно закласти у стінах проводку січенням, що може витримати необхідне для даної техніки навантаження, та розетки у місцях потенційного її розташування.

Для такої техніки, як пральна чи посудомийна машина необхідно завчасно передбачити точки водопостачання та каналізації, а до газової плити чи духовки, - підвести відповідні труби.

Якщо ви плануєте встановити комп’ютери у всіх житлових кімнатах (а це сьогодні теж стає нормою), то не завадить провести мережу відповідних кабелів з точками підключення у них. Те ж саме стосується і мереж супутникового чи кабельного телебачення.

Передбачивши всі вищезгадані моменти на початковій стадії будівництва чи ремонту, ми, по-перше, убезпечимось від можливих поточних проблем в благоустрої, а по-друге, збережем для себе можливість в подальшому постійно покращувати свій побут та комфорт.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті