Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русскийenglish

Клімат

Поняття "клімат" дуже об'ємне і в деякій мірі навіть клімат тропіківфілософське. І хоча воно широко вживається і в економіці, і в політиці, відносинах в колективі між людьми, медицині, і навіть психології, словник Ожегова однозначно стверджує, що клімат - це "багаторічний режим погоди якої-небудь місцевості, одна з її основних географічних характеристик", а по Далю - це "стан повітря відомої місцевості, щодо спеки і холоду, сухості, вогкості, тривалості пір року і тп." клімат пустеліІснують різні докладні наукові класифікації кліматів земної кулі в загальному. Найпростіша і поширеніша класифікація виглядає нacтупним чином. Клімат буває холодний, помірний і жаркий - згідно температурних режимів. Крім цього, кожний з цих трьох основних різновидів клімату ділиться ще на два, - морський (вологий, без різких температурних перепадів) і континентальний (сухий, з чacтими різкими коливаннями температури). Наприклад, клімат в Антарктиці за цією класифікацією можна віднести до холодного континентального, в Арктиці - морського холодного, кліматклімат савани Близького Сходу - до жаркого континентального, а Куби та інших островів цього регіону - до жаркого морського.

Крім цього, розташування місцевості, її рельєф, степінь віддаленості від океану чи морів, наявність чи відсутність інших водойм, рік, можуть створювати додаткові особливості клімату того чи іншого регіону.

Клімат місцевості і мікроклімат

клімат АрктикиБезумовно клімат місцевості безпосередньо впливає на спосіб життя та традиції людей, що у ній проживають. В першу чергу це стосується способу облаштування їх будинків, забезпечення в них певного мікроклімату та комфорту.
Так, для мешканців екваторіальної зони, де переважну частину року панує спека, головним завданням при створенні комфорних умов в оселях є зниження в них температури, тобто найбільш затребуваним кліматичним обладнанням тут є кондиціонер. Стіни будівель в цій зоні максимально полегшені, тому що такого поняття, як тепловтрати взагалі не існує.
І навпаки, для помешкань людей, що проживають у північних широтах, найбільш важливим є зберегти тепло у приміщенні, всі будівлі тут максимально утеплюються, а найактуальнішою кліматичною системою є система опалення.
Для помірних широт в рівній мірі актуальними можуть бути як системи опалення, так і кондиціювання.
Ну і мабуть ніхто не заперечуватиме, що системи вентиляції є важливими у всіх кліматичних зонах, де людина проводить будь-яку діяльність, чи працює, чи відпочиває.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook
IziumChernigivbahmutIrpin'KyivMalynfrankivskMariupol'Kharkivvinnytsiakramatorsk