Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Сучасні засоби індивідуального захисту: саморятівник СПІ 20

Дотримання правил пожежної безпеки передбачає використання індивідуальних засобів захисту. Вони призначені для запобігання негативного впливу вогню, небезпечних хімічних речовин, продуктів згоряння на органи дихання, зору, шкіру обличчя. Їх існує безліч видів. Саморятівник СПИ 20 вважається одним з найбільш ефективних в умовах висотних будівель, готелів, промислових підприємств, на всіх видах транспорту.

Особливості та характеристики ЗІЗ

саморятівник Сучасні будівлі і транспортні засоби виробляються, зводяться і обробляються матеріалами, що виділяють в процесі загорянь більше 50 різних шкідливих речовин. До таких належать вуглекислий газ, окис вуглецю, фосген, дифосген та інші. Їх висока концентрація може призвести до летального результату після здійснення кількох вдихів. Тільки високоефективні ЗІЗ здатні захистити людей. Саморятівник типу СПИ 20 демонструє відмінні показники. Він відрізняється зручною конструкцією і простотою застосування.
До його складу входять регенеративний патрон, пусковий механізм, дихальний мішок, гофрована трубка, ковпак та ремінь. ЗІЗ має універсальний розмір. Він підходить для людей, що носять бороду, жінок з будь-якими зачісками, осіб, які змушені використовувати окуляри для корекції зору.

Принцип дії і правила застосування

Принцип дії ізолюючого саморятувальника полягає в блокуванні проникнення небезпечних речовин з навколишнього середовища і подачі кисню з ізолюючого апарату. Людина вдихає вологу і діоксид вуглецю. Вони поглинаються хімічним регенеративним речовиною, що виділяють кисень.

Рятувальник не вимагає спеціального навчання в користуванні. Йому не потрібно обслуговування в процесі зберігання. Всередині упаковки знаходиться інструкція. Термін дії ЗІЗ становить 20 хвилин при виконанні рятувальних робіт. У режимі очікування його ефективність збільшується до 40 хвилин. Допускається застосування пристрою при температурі від 0 до 60 градусів. Термін його гарантії становить 5 років.

Розкривати пакет, в якому знаходиться ізолюючий саморятівник, необхідно безпосередньо перед використанням. Одягаючи обтюратор ковпака, потрібно затримати дихання. Напівмаска повинна закривати ніс і рот. Для її регулювання потрібно потягнути за ремінь з кільцем. Потім необхідно натиснути великим пальцем на ампулу і видихнути. Далі можна продовжувати звичайне дихання.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook