Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Розшивання кабелю ТППеп 10х2х0,5 в розподільних коробках

Багатожильний телефонний кабель ТПП протягом декількох десятиліть залишається основним при прокладанні міських телефонних мереж.

Широка номенклатура цього кабелю дозволяє використовувати його на всіх ділянках телефонної лінії зв'язку і прокладати у відкритому грунті, колекторах, на опорах, всередині і зовні будинків.

Десятипарний ТПП використовується для підключення абонентів мережі до магістральної телефонної лінії. Для розшивки кабелю на плінт в розподільній телефонної коробці використовують певний порядок колірної нумерації пар в кабелі.

Фахівці радять використовувати для монтажу тільки сертифікований кабель відомих виробників. В іншому випадку можна зіткнутися з нестандартною забарвленням ізоляції жив і невідповідністю колірної нумерації пар.

Що треба знати про структуру кабелю ТППеп

В даний час в телефонній мережі в якості основного міського використовується екранований кабель ТППеп.

сплетений мідні ізольовані жили кабелю попарно скручені з невеликим кроком повиву. Хмарно поліетиленова ізоляція провідників парі відрізняється за кольором і відповідає стандарту колірного рахунку пар.

Пари скручуються в елементарні пучки, що складаються з 5 або 10 пар. Елементарний пучок скріплюється за допомогою синтетичної нитки. Крім цього він має кольорову нитку, яка відрізняє пучки один від одного. Сердечник ТПП 10х2х0,5 складається з одного десятипарними елементарного пучка.

Поверх сердечника накладається поясна ізоляція зі стрічок ПЕТФ, яка зберігає геометричну форму і служить ізоляції жив від механічного та теплового впливу. Поверх поясної ізоляції накладається плівковий екран товщиною 0,1 мм з алюмінієвої фольги нанесеною на полімерну стрічку. Під металевим шаром екрану прокладається ізольована контактна мідний дріт.

Верхній шар кабелю -захисна оболонка з поліетилену високого тиску.

Колірний рахунок (розпаювання) кабелю ТПП 10 пар

Порядок розпаювання десятипарними телефонного кабелю на плінт визначається стандартом, в якому кожній парі провідників присвоюється номер, відповідний кольоровій комбінації жил пари.

Розподільні коробки, які встановлюються в будівлі, дозволяють зв'язати Багатопарний магістральний кабель зв'язку ТППеп з однопарний абонентським ТРП. З його допомогою і здійснюється підключення АТС до телефонної розетки в квартирі.

Перед розшивкою кабелю з нього спеціальним інструментом знімають оболонку, поясний ізоляцію і екран на відстані 1,5 м від краю і скріплюють його ізоляційною стрічкою Потім витягують по одній парі і заводять в плінт.

Колірний рахунок ТПП відповідно до стандарту, враховуючи, що рахунок на плінтах ведеться з «0»:

  1. Перші п'ять пар — біло-блакитна, біло-помаранчева, біло-зелена, біло-коричнева, біло-сіра.
  2. Другі п'ять пар — червоно-блакитна, червоно-помаранчева, червоно-зелена, червоно-коричнева, червоно-сіра.

Знімати ізоляцію з провідників не треба, так як контакти плинтов містять ножі, які її перерізають і забезпечують електричне з'єднання.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook