Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Бензин чи дизель? Вибираємо генератор для заміського будинку

Усім гарний приватний будинок! І ділянка велика, і сад тінистий, і сусіди далеко, проте жителі приватного сектора частіше за інших стикаються з перебоями подачі електроенергії. Бувають ще й такі ситуації, коли будинок вже побудований, а електрику до нього ще не провели. Що ж робити? Мовчки терпіти незручності і відкладати довгоочікуваний переїзд? Зрозуміло, ні - потрібно просто купити власну міні-електростанцію.

Магазини пропонують покупцям величезний вибір електрогенераторів різного типу, конструкції, з різними характеристиками і функціоналом. Необхідно тільки визначитися, який саме пристрій підійде для ваших цілей.

Найважливіший фактор - потужність

Фахівці рекомендують купувати для приватних домоволодінь пристрої з потужністю до 5 кВт. Це значення вважається мінімальним порогом для середньостатистичної кількості споживачів (електроприладів). Однак якщо у вас є потужні інструменти, якими ви постійно користуєтеся, краще підрахувати сумарну потужність всіх приладів на папері.

Не забудьте, що прийнятним рівнем завантаження агрегату вважаються 70-80% його потужності, при яких він буде стабільно працювати тривалий час. Малопотужного пристрою вам просто не вистачить для підключення всіх приладів, а надто потужний буде нераціонально використовувати пальне. Тому краще дотримуватися золотої середини.

Паливна система

Тут основну роль відіграє те, чи буде електростанція працювати постійно, чи тільки періодично включатися на короткий термін? У першому випадку придбайте дизельний генератор для приватного будинку, який призначений для тривалої безперервної роботи. Він надійний, економно витрачає паливо, безпечний і простий в обслуговуванні. У другому випадку зупиніться на моделях з двигуном внутрішнього згоряння. Вони компактні, менше важать, виробляють при роботі менше шуму.

Для генераторів з будь паливною системою потрібно обладнати навіс або приміщення з хорошою вентиляцією. Виняток з цього правила становлять лише моделі з закритим, вітро- і вологозахищеним корпусом.

Чим загрожують перевантаження

Якщо домовласник все ж хоче заощадити і придбати пристрій меншої потужності, ніж необхідно, варто знати, що при тривалій роботі на межі можливостей:

  • зменшується термін служби;
  • пошкоджується масляна система;
  • перегрівається двигун;
  • перегрівається альтернатор і згорає обмотка.

Більше - не завжди краще

Найбільш потужними агрегатами вважаються трифазні міні електростанції, але якщо у вас в будинку немає трифазних приладів, краще зупинитися на побутовій однофазній моделі від надійного виробника. Її потужності вистачить для резервного електропостачання. Якщо ж ви все-таки придбали трифазну модель, перевірте, щоб навантаження рівномірно розподілилася по всіх фазах. Припустимий лише невеликий перекіс в 30%.

Правильним рішенням стане пошук серед знайомих досвідченого фахівця, який допоможе вам зорієнтуватися в асортименті моделей.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook