Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Холодильне обладнання

У наш час холодильне обладнання дуже щільно увійшло в повсякденне життя. Досить складно уявити собі сучасний будинок без холодильника чи морозильної камери. Сьогодні купити холодильник у Києві або Мінську, чи купити морозильник в Алма-Аті або Москві навіть через інтернет - не проблема. Але насправді значення холодильного обладнання набагато більше не на цьому, побутовому рівні, а в інших галузях - торгівлі, промисловості, логістиці тощо, тому в даній статті ми сконцентруємося саме на цьому.

Види холодильного обладнання

Холодильне обладнання грубо можна розділити за призначенням на наступні види:

  • Торговельне обладнання
  • Технологічне обладнання
  • Камери

Безумовно, така класифікація умовна і не є повною, але вона дозволяє більш-менш доступно розібратися в даному питанні. Крім цього, кожен з видів має кілька різновидів обладнання і ми розглянемо їх нижче.

Торгівельне обладнання

Кожен з нас щодня може мати справу з даним видом обладнання, відвідуючи супермаркет чи невеликий магазинчик.
Це відкриті і закриті морозильні лотки, холодильні шафи та вітрини різних конструкцій, розмірів і призначення.

Технологічне обладнання

Дане обладнання застосовується в багатьох галузях, - харчовій, фармацевтичній, медицині і т.д. і має досить широкий асортимент. Різноманітні фрізери, чиллери для охолодження технологічних рідин, спеціальне морозильне обладнання сьогодні є невід'ємною частиною технологічних процесів у виробництві різних харчових продуктів, ліків тощо.

Холодильні камери

Багато технологічних процесів вимагають підтримки в певних приміщеннях певних температур. Так, шокова камера передбачає глибоку заморозку продукту за невеликий проміжок часу, морозильна камера вимагає постійної підтримки в приміщенні мінусової температури, а плюсова камера, - постійної невеликої позитивної температури для проведення будь-якого технологічного процесу чи для того ж зберігання продукції.

Спільною особливістю всіх видів холодильного обладнання є наявність в них трьох основних компонентів, - конденсатора, випарника і компресора. Різниця полягає в їх розміщенні один відносно одного. Так, якщо в невеликому морозильному лотку чи автономній холодильній вітрині ці компоненти знаходяться поруч, в одному корпусі, в приміщенні, то в холодильних камерах всіх типів або вітринах великих супермаркетів всередині знаходиться тільки випарник, а конденсатор з компресором як правило винесені назовні.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook