Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Встановлення кондиціонерів: плюси і мінуси?

Чи безпечний кондиціонер для нашого здоров'я? Чи існують які-небудь дослідження з цього приводу? Як люди справлялися зі спекою раніше, коли не було систем для кондиціонування повітря?

Історія встановлення кондиціонерів в будинку для охолодження приміщення сходить до римлян. Вони використовували холодну воду, яка циркулювала по стінах будівлі, для підтримки прохолоди. Древні китайці з цією метою застосовували спеціальні гідравлічні вентилятори. У середньовічній Персії на даху будівлі встановлювали вежі особливої конструкції, які висмоктували тепле повітря з приміщення і наповнювали його холодним повітрям. Сьогодні використання кондиціонера в автомобілі і вдома для більшості людей є нормою життя. Інші ж побоюються шкідливого впливу кліматичної техніки на організм. Безумовно, ніхто не стане заперечувати наявність величезної кількості достоїнств, якими володіють сучасні кондиціонери:

- Вони підтримують оптимальну для людини температуру повітря всередині приміщення в задушливі спекотні дні;

- Попереджають поширення інфекцій і бактерій, саме тому установка кондиціонерів в лікарнях, а особливо в операційних, є невід'ємною складовою ефективного лікування в наші дні;

- Завдяки наявності фільтрів скорочують ризик виникнення алергічних реакцій, щоправда, ці фільтри повинні своєчасно очищуватися.

Якщо витратні матеріали для кондиціонерів вчасно замінюються, якщо власник утримує в чистоті обидва блоки спліт-системи і замовляє у професіоналів технічне обслуговування своєї кліматичної техніки декілька разів на рік, він може не турбуватися про свій стан здоров'я та здоров’я членів його сім'ї. Цвіль і пил такі кондиціонери ніколи до критичного рівня не накопичать, і будуть відмінно охолоджувати приміщення в літній час, і підтримувати тепло в осінній період до настання холодів.

Слід зазначити, що включати кондиціонери після того, як температура за вікном опуститися нижче 5 градусів Цельсія, якщо інші рекомендації не прописані в інструкції з експлуатації, не можна. Наявність зимового комплекту говорить про можливість застосування кондиціонера в режимі «Холод» в зимовий час, наприклад, для охолодження серверних. Будь-який відступ від правил експлуатації, встановлених виробником, може призвести як до проблем з розряду «кондиціонер не охолоджує», «з спліт-системи йде неприємний запах», так і до появи втоми, швидкої стомлюваності, головних болів, захворювань органів дихальної системи і навіть до тимчасової втрати слуху.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті