Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Монтаж і налагодження котелень

Промислові котельні є на порядок потужніші і складніші звичайних. З цим, думається, ніхто не стане сперечатися. І справа не тільки і не стільки у величині теплової потужності, яку вони повинні забезпечити. Промислові котельні, як правило, повинні забезпечувати виконання набагато більш широкого спектра завдань, ніж звичайні, - не тільки побутового призначення, а й виробничого в найрізноманітніших їх проявах. Адже крім опалення та гарячого водопостачання на побутові і виробничі потреби на багатьох підприємствах технологічні процеси вимагають свого автономного теплопостачання. Це може бути як пара, так і вода з певними параметрами.

Безумовно, дуже важливо з самого початку, ще на етапі проектування котельні передбачити всі нюанси виробництва, врахувати завдання, що виконуються підприємством, застосувати найсучасніші досягнення в даній сфері, врахувати потенційні можливості по вторинному використанню енергії (в першу чергу теплової) від застосовуваних технологічних процесів. Саме на цьому етапі закладаються багато показників, що впливають на собівартість продукції, що буде вироблятись в майбутньому підприємством, на його прибутковість і рентабельність.

Але мати сучасний, навіть найбільш інноваційний проект, - це ще пів-справи. Як показує практика, не менш важливу роль відіграють монтаж і налагодження котелень такого типу. Найчастіше навіть найкращий та найякісніший проект може бути зіпсований в процесі його реалізації. Причини цього можуть бути найрізноманітніші. Буває, що на певному етапі замовник починає економити, застосовуючи дешеві аналоги спроектованого обладнання замість оригіналів. Також дуже часто недобросовісні підрядники спокушають низькою ціною на монтаж та наладку. Іноді замовник економить на сервісі.

Щоб досягти максимально позитивних результатів, бажано з самого початку знайти компанію з гарною репутацією, яка запропонує весь комплекс послуг - проектування, монтаж, налагодження котелень і в подальшому - сервіс змонтованого обладнання. Такі компанії, як правило, працюють з надійними перевіреними виробниками котельного обладнання, тут відповідально ставляться до кожного з етапів реалізації проекту, оскільки в повній мірі відповідають за кінцевий результат, за подальшу експлуатацію котельні.
Потрібно не полінуватися, ретельно перевірити портофоліо обраної компанії, поспілкуватися з її клієнтами, подивитися реалізовані проекти.

Повторимося, але від якості роботи майбутньої котельні буде залежати не тільки комфорт працівників вашого підприємства, а й якість продукції та її собівартість, а отже і ваш прибуток.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook